fibabank kredi başvurusu yapmak | Fisilti.NET
Ekonomi

fibabank kredi başvurusu

Ülkemizde 2010 yılında bankacılık faaliyetlerine başlayan Fibabanka, günümüz bankacılık sektöründe iyi bir ilerleme kat etmiş, büyük vilayetler başta olmak üzere toplamda 19 ilde 69 şubesi ile hizmet vermektedir. Her sene belirli tarihler arasında müşterisi olan veya olmak isteyen tüketiciler birbirinden harika kredi ve kredi kartı kampanyaları başta olmak üzere bankacılık alanına dayalı birçok hizmeti sunan Fibabanka, gün geçtikçe büyümeye ve daha farklı avantajlar sunmaya devam etmekte. Dönemsel olarak yapmış olduğu kampanyalar arasında özelliklede yaz mevsiminde tüketicilere sunmuş olduğu kredi başvuruları tamamen tüketicinin istediği doğrultularda işleyen bir orantı ile yürümektedir. İhtiyaç kredisi erbabında başta olmak üzere birçok farklı kullanıma dayalı kredi çekme olasılığını sunan Fibabanka kredi başvurusu işlemleri için aşağıda yer alan bilgileri okuyup sizlerde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.“Fibabanka, kredi kullanmak isteyenlere web, mobil ve şubeleri üzerinden destek vermektedir.”

FİBABANKA TELEFON İLE KREDİ BAŞVURUSU

Fibabanka telefon ile kredi başvurusu üzerinden talepte bulunmak isteyen tüketicilere destek vermemektedir. Fakat kredi hakkında detaylı bilgiler alarak şubelere gidip kredi başvurusunda bulunabilir veya buna ek olarak ister internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden de kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar dışında diğer bankacılık işlemlerinizi 444 88 88 numaralı bankaya ait müşteri danışmanını arayarak tüm diğer işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu kapsamda kredi başvurusu için tüm merak ettiğiniz soruları telefon bankacılığı ile öğrenebilir, size en yakın şubenin nerede olduğuna dair bilgi alabilirsiniz.

FİBABANKA WEB KREDİ BAŞVURUSU

Fibabanka internet üzerinden kredi başvurusu için talepleri almakta, bunun için www.fibabanka.com.tr adresine bağlanarak kredi başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek duymadan resmi web sitesine gireceğiniz bankanın online işlem veya ilgili kredi başvuru alanına tıklayarak buradaki formu doldurup başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

FİBABANKA MOBİL BANKACILIK İLE KREDİ BAŞVURUSU

Fibabanka mobil bankacılık kredi başvurusu üzerine de kredi çekme talebinizi beyan edebilirsiniz. Bunun için akıllı telefonunuza indireceğiniz Fibabanka mobil uygulaması sayesinde bu sisteme giriş yaparak mobil cihazınız üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme: 20/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın