Özel davetlerde giyebileceğiniz Kombin önerileri | Fisilti.NET
Magazin

Özel Davetler İçin En Güzel Kombin Önerileri

Bayanlar giyim konusunda mekana ve o güne özel olarak tercihlerini yapmakta. Erkeklerde de bu durum son dönemlerde oldukça artmış bulunmakta, fakat her ne kadar bu konuya giriş yapsalar da herkesinde bildiği üzere kadınların eline bu konuda su dökememektedirler.

 

Konunun esprisi bir yana artık yaz aylarını geride bırakmış bulunmaktayız ve yaz kıyafetleri artık raflara kaldırılarak yerine sonbahar/kış sezonuna ait yeni sezon kıyafetler dolaplardaki yerlerini almaya başladı bile. Bayanların dolaplarında yer alan kıyafetlerde günlük giyim kombinleri ve özel davetler için kıyafet kombinleri diye ikiye ayrılan bir durum söz konusu olmakta. 2017 sonbahar kıyafet kombinleri üzerine henüz tam bir fikre sahip olamayan bayanlara bu konumuzda özelliklede özel davetler için kombin önerileri adı altında fikirler sunacağız.DÜĞÜN VE NİŞAN İÇİN 2017 SONBAHAR KIYAFET KOMBİNLERİ

          Düğün, nişan veya nikah gibi özel günlere hitap eden bu durumlar bayanların giyimleri konusunda oldukça önemli olmaktadır. Kadınlar sevdikleri, değer verdikleri ve bu özel günde dostlarının yanında olmak adına katıldıkları özel davetlerde şık ve modern bir görünümde olmak istemektedirler. Bu duruma dayalı olarak sonbahar çerçevesinde oluşan bir davet ise kıyafet kombini tercihinizi de bu mevsimin aylarına göre ölçüp tartmalısınız. Sonbahar aylarında yaz kombinleri giyerek rüküş ve alakasız bir kombin yaratmak size güzel bir görünüm kaybettireceği gibi canınızı da sıkacak bir durum haline gelebilmektedir. Bu duruma dayalı olarak 2017 sonbahar kıyafet renk önerileri içerisinde yer alan kırmızı, kahverengi, mor, sarı, turuncu ve yeşil renkleri içerisinde sevdiğiniz ve uyumlu renk kombini uygulayabileceğiniz kıyafetler üzerine muhteşem bir kombin hazırlayarak bu özel günde bulunan herkesin gözünü üzerinize çekebilirsiniz.

            Sonbahar özel davetler için kıyafet kombinleri tercihlerinizde dikkat edeceğiniz diğer konular ise tamam sizin fiziksel görünümünüze bağlı olmakta olan etkenlerde yer almaktadır. Örnek olarak boyunuzun uzunluğu veya kısalığına göre tercihlerde bulunmanız şart. Bir diğer önemli etken ise ten renginiz, ten renginize göre yapacağınız kıyafet renk uyumu ile boyunuza uyum sağlayacak kıyafet kombini bir araya geldiği zaman geriye sadece tarzınızı yansıtabileceğiniz genel bir özel davetler için kıyafet kombini hazırlamanız.

Güncelleme: 23/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın