Sonbahar aylarında giyebileceginiz kombin kıyafetler | Fisilti.NET
Magazin

Sonbahar Aylarının En Güzel Kıyafetleri

Malum artık Sonbahar aylarına girmiş bulunmaktayız ve bayanları saran bu telaş giyim kombinleri ve diğer aksesuarlar üzerine oldukça düşündürücü çözümler aramaya sürüklemekte. Rüzgar, yağmur ve kar her ne kadar bir bayanı bezdirse de sonbahar ve kış aylarına dayalı moda kıyafetler onların vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Sonbahar kombinleri bu senede birbirinden kaliteli ve bol çeşitlilik sunan markalar tarafından üretimi yapılan ürünler doğrultusunda her bayanın tarzına ve zevkine uyum sağlamakta. Sonbahar aylarında dışarıda geçirdiğiniz zaman zarfında mat renklerin etrafınızda belireceğini göreceksiniz, fakat bu senenin renkleri kırmızı, sarı, kahverengi ve turuncu tonaj farklılıkları ile çok sayıda rengarenk bir sezon geçireceğiz. Sonbahar sezonunda zıt olmamak kaydı ile seçeceğiniz en güzel kıyafet modelleri ile harika bir kombin yaratabilir ve bu doğrultuda sezonun en şık giyinen bayanları arasında yer alabilirsiniz.2017 MOR KIYAFETLER İLE SONBAHAR/KIŞ KOMBİNLERİ

           Her sonbahar veya kış mevsiminde bayanlar alışılmış olan kazak ve pantolon kombinlerini artık geride bırakmalı. Her ne kadar sıcak tutan ve kolay bir seçim olarak tercih edilen bu iki kıyafet ile şıklığınızı rüküşlüğe çevirebilirsiniz. Nedeni ise artık bu aylarda geçen sezonlara hitaben bu kıyafetler üzerine pek seçimlerin yapılmaması. Modaya uygun kıyafetler seçebilmek adına tercihlerinizi mor bir kıyafet ve ona kombin sağlayacak diğer ürünler üzerine bir kombin yaratarak oldukça şık olabilirsiniz. Özelliklede öğrenci bayanların dikkatini bu cümlelere çekmek istiyorum, eğer elbise dolabınızda yazdan kalma kıyafetleriniz var ise onların tümünü çıkarın ve elinizde olan kazaklar ile katlı bir şekilde kullanarak oldukça tarz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Elinizde bulunan yazlık ve bu mevsime ait kıyafetleri kullanarak kendi yaratıcılığınızı kullanarak harika kombinasyonlar yaratın.

HARDAL VE SARI RENKLER İLE SONBAHAR KOMBİNLERİ

       Sonbahar aylarında dökülen yaprakların rengi sizlere bu aylarda hoş bir kombin yaratmak için fikirler verebilir, sizler ise bu doğrultuda daha şık ve modern görünmek için kendi yaratıcılığınızı kullanarak oldukça tarz bir sonbahar kombini hazırlayabilirsiniz. Mükemmel bir seçim için sarı ve hardal renklerinden esinlenerek veya diğer sezonun renkleri olan mor, turuncu, yeşil, kahverengi ve kırmızı tonlarında da esinlenebilirsiniz.

Güncelleme: 24/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın