MSI Z170A XPower Gaming Titanium | Fisilti.NET
Teknoloji

MSI Z170A XPower Gaming Titanium incelemesi

MSI, üretimini yapmış olduğu Z170A XPower Gaming Titanium anakartı ile oyun severlerin ilgisini çekiyor.     Anakart üretiminde devrim yaratmaya devam eden MSI, son amirali olan Z170A XPower Gaming Titanium serisi ile özelliklede hız aşırtma ve oyun tutkunları için hayalleri süsleyen cinsten bir ürün. Üst düzey bir anakart performansı sağlayan  ürün, özelliklede oyuncular için özel olarak geliştirilen Skylake platformlarına hitap eden bir başarı sağlamakta. Yüksek hızda performans sağlayan MSI Z170A XPower Gaming Titanium’ın fiyatı performansı kadar sevindirmemekte. Piyasa’da 1.200 TL’den başlayan fiyatlarla temin edilmekte olan anakart günümüzde birçok büyük mağazadaki vitrinlerde yerini almış bulunmakta.

MSI Z170A XPower TITANIUM ANAKART ARTILARI, EKSİLERİ VE ÖZELLİKLERİ

1200 TL fiyatlardan satışa sunulan anakart modelinin artılarına geçtiğimizde üst düzey bir performans sağladığını söylemiştik, bunun yanında sadece oyuncular için değil aynı zaman’da geniş hız aşırtma seçenekleri ile bu alanda tutku besleyen kişilerinde ilgisini çekmekte. Sağlam bir yapıya sahip olan anakart şık tasarımı ve performansı ile göz doldururken, aynı zaman’da kullanıcı dostu yazılım desteğini de sunmayı ihmal etmiyor. Eksileri arasında yer alan tek negatif bakış ise yüksek fiyatlarda olması.

Teknogaste olarak yakından inceleme şansına sahip olduğumuz anakartın özelliklerine geldiğimizde ise işlemci desteği üzerine sunmuş olduğu Intel i3, i5 ve i7 serilerini desteklemekte. Bunun yanı sıra USB 3.1 (6 Adet), USB 2.0 (3 Adet), HDMI (2 Adet), DisplayPort ve LAN giriş özelliklerinin yanı sıra 4x DDR4 64 GB bellek desteği sunmakta.

Güncelleme: 28/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın