Samsung Galaxy TabPro S | Fisilti.NET
Teknoloji

Samsung Galaxy TabPro S incelemesi

 

Ultra ince, yüksek performans ve uzun pil ömrü, işte Samsung Galaxy TabPro S.

Dünya teknoloji üretici devlerinden Samsung, sadece akıllı telefon ve televizyon üretimlerinde değil, aynı zaman’da tablet PC üretimlerinde de neredeyse dünya çapında lider bir konumda yer almakta. Tablet modelleri arasında sergilediği üretimler içerisinde yer alan son amirali Galaxy TabPro S ince hatlarıyla ve gösterişli güzelliği ile şimdiden son kullanıcının hayran kalmasını sağlayacak bir yapıya sahip. Dış görünüşün yanı sıra aynı zaman’da günümüz Kompakt dizüstü bilgisayarlar üzerine hemen her ihtiyaca dayalı özellikleri bünyesinde barındıran bu harika bilgisayar günümüzün en görkemli ve en yüksek performansa sahip tableti olarak karşımıza çıkmakta.İPAD PRO VE SURFACE PRO 4’ÜN ÜSTÜNDE BİR PERFORMANS

Teknogaste olarak yakından incelediğimiz Samsung Galaxy TabPro S tablet bilgisayar sadece bir tablet görevi değil aynı zaman’da mobil ihtiyaçlarında karşılanabileceği muazzam bir cihaz. En büyük rakipleri olan iPad Pro ve Surface Pro 4’ün üstünde bir performans sağlayan ürün bu iki modeli aratmamakta. Rakipleri ile girdiği mücadele çerçevesinde her sezon farklı bir farklılık ile giriş yapmaya çalışan TabPro serileri görünüşe göre bu modelinde de oldukça ses yaratan bir kaliteye sahip olmakta.

Alanındaki kategoride yer alan tüm modelleri geride bırakan Samsung Galaxy TabPro S, yüksek performansa sahip olduğu gibi, fiyat konusunda da rakiplerine göre daha düşük bir fiyat üzerinden 2.500 TL civarlarında satışa sunulmakta. İşlemci olarak Intel Core M3-6Y30 çekirdeğini kullanan TabPro S, grafik işlemci olarak da Intel HD Graphics 515’i kullanmakta. 4GB Ram belleğine sahip olan cihaz aynı zaman’da hem arka hem de ön olmak üzere iki farklı açıdan 5.0 MP kamera özelliği barındırmakta. Cihazın dahili depolama alanı ise 128 GB olmakta. Yüksek donanım gücü ve daha fazla kaliteli özellik çerçevesinde yer alan cihaz, son dönemlerin en çok tercih edilen marka adı altında satışlarını katlamaya devam ediyor.

Güncelleme: 28/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın