Bu Sayılmaz Dizisi başlıyor. Saat kaçta? Hangi kanalda? İşte tüm detaylar.. | Fisilti.NET
Diziler

Bu Sayılmaz Dizisi başlıyor. Saat kaçta? Hangi kanalda? İşte tüm detaylar..

bu sayılmaz dizi tanıtımı

Fox tv`de yayımlanacak olan “Bu Sayılmaz” dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.  bu sayılmaz dizisinin kadrosunda kimler var? saat kaçta yayımlanacak? konusu nedir?

 Türkiye`nin en komik oyuncularının buluştuğu bu sayılmazda kimler var. Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ gibi usta isimlerin yanı sıra Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi ünlü oyuncular, izleyici ekrana kilitleyecek.

 

BU SAYILMAZ DİZİ FOX TV’DE YAYINLANIYOR

Senaryo ekibinde ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner yer alacak. Dizinin Fox Tv’de ekrana gelmesi bekleniyor.

YENİ BİR FORMAT DENENECEK

Ülkemize getirilecek olan yeni formatta seyirciler de olacak ve sahnedeki esprilere onlar da eşlik edebilecek. Çekimlerin ay sonu gibi başlaması planlanıyor. Projenin flaş isimlerinden Binnur Kaya, aynı zamanda Burak Aksak’ın “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde de rol alacak ve hem sitcom, hem de filmle beraber setlere hızlı bir dönüş yapmış olacak. Projenin yapım şirketi 25 Film, ilerleyen günlerde Tolga Çevik’in yeni programını da hazırlayacak.

 

BU SAYILMAZ FRAGMAN

Güncelleme: 29/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın