2017 Renk Trendleri Rengarenk | Fisilti.NET
Magazin

2017 Renk Trendleri Rengarenk

Renklerin mevsimi olan yaz, cıvıl cıvıl renkleri ile yaz aylarını resmen boyalı sokaklara dönüştürüyor. Yazın en eğlenceli yanı olan sokak modası stilleri renkler sayesinde etkileyici bir görünüme kavuşuyor. Sıcak havanın bunaltıcı sıcaklarını üzerimizde rengarenk göstermenin bir yoludur renkler. Bu yaz renkleri sayesinde sıcak havalar ten ile daha az temasta bulunuyor ve sıcaktan etkilenme oranını düşürüyor. Mavinin denize beş kala ki hali, soft renklerin en can alıcı görünümü, çiçekli desenlerin bahçe havası tam olarak bu yazın büyüleyici tonları. Huzur dolu yaz tonları bu yazın modası olarak söylenebilir. Yeşilin her tonu, şeker paketi gibi pembeler, çiçek gibi bir bahçe, mavinin büyüsü derken hareketli ve renkli bir sezonda bulunmaktayız. Baharın turuncusu artık yerini mavi ile büyülemeye ve yeşil ile çiçeklendirmeye bıraktı. Hem üst parçalar hem alt parçalar olmak üzere 2017 yazında tamamen renkleniyoruz.Yeşilin Elli Tonu

Yeşil bu yaz bütün renk tonları ile birlikte karşımıza çıkıyor. Bu nedenle yeşil olan ne görürseniz üzerinize geçirebilirsiniz. Birden fazla tonu içinde barındıran yeşil renk ağırlıklı modellerde de oldukça popüler. Yeşil bluzlar, yeşil elbiseler, yeşil pantolonlar ve yeşil etekler ile yeşilinizi gösterebilirsiniz. Mavi en büyülü renklerden biri olmaya devam ediyor. Koyu renginden açık rengine ve açık renginden koyu rengine ilerleyen mavi tonları dozunu aşıyor bu yaz. Ayakkabı, çanta ve hatta aksesuarlarda oldukça göz alıcı bir ton oluşturuyor mavi. Baştan aşağı mavi bir yolculuk bizleri bekliyor. Mavinin her tonunda giysiyi ve aksesuarı giyebilir ve deniz havasını sokaklara taşıyabilirsiniz. Bu yaz mavi çizgili elbiseler de oldukça moda.

Çiçek Desenleri İle Renklerin Her Tonu

Birkaç sezondur hatta kış sezonu da dahil olmak üzere karşımıza çıkan çiçek desenleri her kıyafetin üzerinde yerini çoktan aldı. Kah baskı, kah işleme ile kendini bir yerlerde gösteren çiçek deseni zarifliğin ve şıklığın bu yaz adresi oldu. Özellikle yazın elbise modellerinde çokça karşımıza çıkan çiçek deseni, kadınlarda vazgeçilmez yaz parçalarından biri haline geldi.

Güncelleme: 31/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın