Bu Yazın Trendi: Elbiseler | Fisilti.NET
Magazin

Bu Yazın Trendi: Elbiseler

Zorlu kış günlerinden sonra sonunda gelen yaz beraberinde çeşit çeşit modelde ve renkte elbiseleri de getirdi. Çok sıcak yaz günleri insanları biraz zorlasa da kadınlar elbise sevdası için yazın gelmesini ilk isteyenlerden olmuştur. 2017 yazının elbise modelleri oldukça iddialı ve iştah arttırıcı. Sıcak geçen yaz günlerinde, güneş sıcaklarından minimum derecede etkilenmek isteyen kadınlar hafif, efil efil elbiseler ile tek parça rahatlığını tercih ediyor. Rengârenk, cıvıl cıvıl ve uçuş uçuş hareketli elbiseler dolaplara girmeye başladı bile. Şimdi elbiselerde bu yazın trendi olan modellere göz atalım.Uçuş Uçuş Şifon İle Romantik Dantel

2017 yaz sokak modası şık ve sade bir duruş sergiliyor. Şifon elbiseler artık gündelik kombinler de boy gösteriyor. Pliseli, desenli veya midi boy şifon kumaşlardan oluşan elbiseler uçuş uçuş formları ile adeta görenleri büyülüyor. Bu yaz için elbise alışverişine çıkacak iseniz, mutlaka bir tane şifon elbise edinin. Diğer bir yaz modası olan elbiseler ise, dantelli elbiseler. Dantel bu yazın modası olacağını bizlere kış aylarından hissettirmeye başlamıştı. Özellikler mini elbiseler üzerinde işlenen dantel, detayda dahi olsa elbiselere etkileyici bir hava katıyor. Sade ama iddialı, her şey hazırlıklı ve şık olmak isteyen kadınlar romantik dantelli elbise modellerini tercih edebilirler.

Biraz Nakış, Bohem ve Volan

Bu yazın modası haline gelen nakış artık üzerimizde her parçada boy göstermeye başladı. Ceketlerden, kabanlara, kot pantolonlara, tişörtlere ve hatta ayakkabılara kadar inen nakış, bu yazın elbiselerini de renklendiriyor. Bohem tarzı yine çiçek desenlere sahip elbiseler bu yazın vazgeçilmezlerinden. 70’lerin özgür tarzı olan bohem, bu yaz tüm kombinlerini elbiseleriyle sevenlerine buluşturuyor. Beyaz kadınların fresh, masum ve sakin havasının vazgeçilmezi. Yaz geldi ve bronz tene beyaz en çok yakışan renklerden. Bu yüzden bronz teninizi beyaz ile kombinleyerek etkileyici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kat kar volan havası bu yaz elbiselerde boy gösteriyor. Katlanan şıklık, elbise modellerinde oldukça gösterişli, zarif ve etkileyici bir görünüm sergilemekte. Özellikle çizgili modellerde gördüğümüz volanlı elbiseler oldukça popüler.

Güncelleme: 31/07/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın