Aleyna Tilki Yeni Klipinde Hangi Ünlü Şarkıcıyı Taklit Etti? | Fisilti.NET
Magazin

Aleyna Tilki Yeni Klipinde Hangi Ünlü Şarkıcıyı Taklit Etti?

Adı çeşitli olaylarla magazinden düşmeyen Aleyna Tilki yeni klipiyle ekranlara yeniden merhaba demiştir. Yeni şarkısı olan ‘Sen Olsan Bari’ daha şimdiden birçok kişi tarafından dinlemiştir ve tıklanması da git gide artmaktadır. Fakat ünlü şarkıcının klipinin taklit olduğu ortaya çıkmıştır. Klip Britney Spears’ın ‘Crazy’ ve ‘Work B..ch’ şarkılarıyla büyük benzerlikler gösterir.Aleyna Tilki’nin yeni klipini Serdar Börcan yönetmektedir. Şarkı dillerde olduğu gibi çalıntı olduğu da dillerden düşmemektedir. 17 yaşındaki Aleyna Tilki’nin  ‘sen olsan bari’ şarkısı 3 günde 16 milyon kez izlenmiştir. Böylece ünlü şarkıcı büyük bir rekora imza atmış durumdadır.

Klipin Pudra Ve Dans Sahneleri

Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı Sen Olsan Bari klibi Britney Spears’ın ‘Crazy’ ve ‘Work B….ch’ şarkılarıyla büyük bir benzerliği görülmüştür. Klipte Aleyna Tilki saçlarını iki yandan toplamıştır. Ayrıca suratına da pudra sürmektedir. Tıpkı Spears gibi de olan konseptiyle de yönetmen karşısına geçmiştir. Tilki beyaz bir platform da bir dans grubu ile dans etmektedir. Spears’in da aynı şekilde bir sahnesi bulunmaktadır.

Tilki’nin bu tür yorumlardan sonra herhangi bir açıklaması olmamıştır. Fakat şarkının popülerliği de giderek artmaktadır.

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısıyla popüler olan şimdiler de bunu koruyan ünlü bir şarkıcıdır. Özellikle yaşının küçük olması ve içkili ortamlarda şarkı söylemesi nedeniyle de oldukça konuşulan isimler arasında yer almaktadır.

Aleyna Tilki 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Lise öğrencisidir. Halen daha öğrenciliğine devam etmektedir. Boyu 1.65 ve kilosu da 48’dir. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasın da Gesi Bağları Şarkısıyla hafızalara kazınmıştır. Sonrasın da Cevapsız Çınlama şarkısı ile kendisini tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Bu şarkıyla başlayan ünü de halen son hızla devam etmektedir. Yeni çıkardığı şarkısı ‘Sen Olsan Bari ‘ de daha 3 günde 16 milyonun üzerinden tıklama almıştır. Klipin çalıntı olduğu haberleri de son hızla yayılmıştır. Tilki gerek yaşı gerek yaşantısıyla oldukça göz önünde olan bir hayat yaşamaktadır. Şarkıları ve hayatı da yakından takip edilir durumdadır.

Güncelleme: 03/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın