Dolunay Dizisi ve Oyuncu Kadrosu | Fisilti.NET
Diziler

Dolunay Dizisi ve Oyuncu Kadrosu

Dolunay dizisi yaz sezonunun en beğenilen dizileri arasında yerini almış durumdadır. Özellikle genç, başarılı ve dinamik kadrosu ile de göz doldurmaya devam ediyor. Dizinin gelecek hafta Salı günü 6. Bölümü yayınlanacaktır. Star TV’nin en gözde dizileri arasına giren Dolunay yaz aylarının vazgeçilmez dizilerinden birisidir. Tekrar bölümlerinin ne zaman ve saat kaçta yayınlanacağı belli olmasa da yeni bölümleri Salı günleri merakla izlenmektedir.Dolunay dizisi oyuncuları daha ilk bölümden izleyicileri tarafından oldukça beğenilmiştir. Dizi yaz mevsimine damgasını vurmuş demekte yerinde bir deyim olur. Dizinin başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman yer almaktadır.

Dolunay Dizisinin Konusu Hakkında

Dolunay dizisinin konusu Ferit Aslan ( Can Yaman) oldukça başarılı ve işine son derece düşkün bir iş adamıdır. Evinin düzenine de oldukça önem verir. Ferit Aslan’ın evinde her gün düzenli olarak yemek yapan bir aşçısı çalışır. O gelmeden yemeğini hazır eder. Fakat Ferit’in aşırı mükemmeliyetçi tavrı yüzünden fazla dayanamaz. Diğer tüm aşçılarda aynı şekilde işinden ayrılırlar. Nazlı ( Özge Gürel) Gastronomi bölümünde yüksek lisans yapan bir öğrencidir. Kardeşi ve arkadaşıyla birlikte aynı evde yaşamaktadır. Evi geçindirmek için de iş arar. Fakat aşırı inatçı ve dediğim dedik tavrı yüzünden de iş bulmakta epey zorlanır. Birbirine oldukça zıt yapıları bulunan Ferit ve Nazlı’nın yolu da Ferit’in mutfağında kesişir.

Ferit ve Nazlı’nın iş ilişkisi tamamen didişme ile başlar. Fakat zaman geçtikçe Nazlı mutfaktaki yeteneklerini konuşturur. Bir dolunaylı gecede Ferit ve Nazlı ikilisi birbirlerini aşkın kollarında bulunur. Bu dolunaylı gecede ikili arasındaki macera uzun soluklu olarak başlar.

Dolunay Dizisinin Son Bölümünde Ne Oldu?

Dolunay dizisi daha ilk bölümünden oldukça beğenilmiştir. 6. Bölümü merakla beklenen dizinin son bölümü de heyecanlı sahnelere sahiptir. Buna göre son bölümde Nazlı ve akrabaları hırsızlıkla suçlanmıştı. Cahide ve Handan da onları acımasızca eleştirmiştir. Ferit oldukça etkileyici sözler söylerken Nazlı da pot kırmalarına devam etmektedir. Bu tür durumlarda nasıl davranacağını bilemediği için de son derece komik sahnelerle karşılaşmaktayız. Dolunay yeni bölüm fragmanını da yakında izleyebilirsiniz.

Güncelleme: 03/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın