Düşük Bel Modası Bitiyor mu? | Fisilti.NET

Düşük Bel Modası Bitiyor mu?

Düşük bel eskiden oldukça moda olmasına rağmen günümüzde birçok tasarımcı tarafından tercih edilmemektedir. Son zamanlarda özellikle yüksek belli pantolonlar oldukça öne çıkmaktadır. Özellikle seksi giyimler yerine erkeksi görünümlerdeki kıyafetler ön plana çıkmaya başlamakta. Ancak dikkat çekici tarza sahip olanlar için birbirinden farklı tasarımlarda çekici pantolonlar da moda olmaya başladı.Düşük Bel Pantolon Moda mı?

Düşük bel pantolon modeli uzun zamandır moda olan ve birçok kişinin giymekten vazgeçmediği pantolonlardan biridir. Yeni sezonu takip edenlerdenseniz düşük bel pantolonları artık tercih etmeyebilirsiniz. Çünkü modanın sürekli kendini yenilemesiyle beraber birçok farklı tasarımlar ön plana çıkmaya başlamıştır. Maskülen feminenliğin arttığı bu sezonda ceket pantolon kombinleri gerçekleştirebilirsiniz. Düşük bele olan ilginin azalmasıyla erkeksi çizgili gömlekler ve yüksek bel pantolonlar yoğun ilgi görmektedir. Ancak dar paçalı düşük bel pantolonlar hala gözde olmaya devam ediyor. Düşük bel pantolonlardan vazgeçemiyorsanız dar tasarımlardan yana seçimler yaparak güncel görüntülere ulaşabilirsiniz. Fakat modaya uymak için yüksek belli modellerden yana tercih yapmanız gerekiyor.

Düşük Bel Artık Demode

Düşük bel modası zamanla önemini kaybediyor ve yerini yüksek bel pantolonlara bırakıyor. Sınır tanımadan tasarlanan düşük bel pantolonlar günümüzde tercih edilmiyor. Dar kesimli ve yüksek belli pantolonların yanı sıra ispanyol paçalı pantolonlar da oldukça moda haline geldi. Ancak demode olan düşük beller artık eski önemini yitirdi. Sizler de modaya önem veriyor ve takip ediyorsanız güncel görüntülere ulaşmak için yüksek belli pantolonlardan yana seçimler yapabilirsiniz. Özellikle kış aylarında sık sık yüksek belli pantolon modelleri karşınıza çıkabilir. Birbirinden farklı tasarımlarda yüksek belli pantolonlardan üretilmektedir. Bunun yanı sıra düşük bel tasarımları da devam etmektedir. Ancak modanın sürekli değişim göstermesiyle birlikte düşük bel pantolonlar eskisi kadar ilgi görmemektedir. Pantolon giymeyi sevenler her sezon yenilenen pantolon tasarımlarına oldukça önem vermekte ve takip etmektedir. Sizler de pantolon giymekten vazgeçemiyorsanız modasını zamanla kaybeden düşük belli pantolonlar yerine yeniden moda olan yüksek belli pantolon modelleri arasından seçimler yaparak modern görüntülere ulaşabilirsiniz.

Güncelleme: 04/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın