Sevilen Dizi Deli Gönül'de, Kadir'i Kaybetmek İstemeyen Türkan Yeni Bölümde Neler Yapacak? | Fisilti.NET
Diziler

Sevilen Dizi Deli Gönül’de, Kadir’i Kaybetmek İstemeyen Türkan Yeni Bölümde Neler Yapacak?

Fox TV’nin yeni dizisi Deli Gönül 6. Bölüm fragmanını izleyicilerine kavuşturdu. Başladığı günden beri büyük ilgi gören dizi, web özel fragman tanıtımlarını da eksik etmiyor. Peki, 6. Bölüm fragmanında neler olacak?Dizinin 6. Bölüm fragmanında Türkan, Kadir için savaşacak. Kaybetmeyeceği düşünen Türkan, amacına ulaşmak için kimler ile neler yaşayacak? Son bölümde gelişen Ahmet ile Fatmanur’un evliliği, Kadir’e büyük acılar verir. Bundan dolayı Kadir eğitim verdiği okuldan ayrılmaya karar verir. Kadirden sevgi beklentisinde olan Türkan, bu amacına ulaşamadığı için bütün suçu Fatmanur’a yükler ve Kadir için savaşacağını söyler. Ahmet Fatmanu’u takip etmeye başlar. Fatmanur’un Şükran’ı ziyaret için yanına gitmesi ile çok güzel vakit geçirirler. Fakat Kadir’in gelmesi ile ortam gerilir. Bu arada Kadir ve Fatmanur arasında bir şeyler olacak mıdır diye merak eden Ahmet ikisi de gözlemektedir.

Deli Gönül Dizisinin Konusu

Deli Gönül dizisi 4 Temmuz’da izleyicileri ile Fox TV’de buluşmuştu. Yaz dizileri akımında başı çekmeyi amaçlayan dizide gelişmeler heyecanlı bir şekilde gerçekleşiyor. Durum böyle olduğundan dolayı fragmanlar oldukça bekleyiş içinde bekleniyor. Senaryosu Rahşan Çiğdem İnan, Selim Demirdelen ve Barış Pirhasan’a ait olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Berat Özdoğan ve Selim Demşrdelen oturuyor. İzleyicilere bir yaz dizisinden fazlasını sunan dizi beklentileri de üzerine çekiyor. Dizinin başrol oyuncuları, Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış olmakla birlikte, Ogün Kaptanoğlu, Çiğdem Batur, Mine Tüfekçioğlu, İştar Gökseven, Barış Yalçın, Nilgün Karababa, Macit Sonkan ve Tarık Özenbaş’ın da yer adlığı dizide iki öğretmenin Hatay’dan İstanbul’a uzanan ilginç aşkın öyküsü anlatılmaktadır.

Dramatik Bir Aşkın Öyküsü; Deli Gönül

Murat Ünalmış dizide Kadir öğretmeni canlandırmakta ve Tuvana Türkay ise Fatmanur öğretmeni canlandırmaktadır. Birbirlerine âşık olan iki öğretmenin yaşadıkları aşk dramatik bir şekilde izleyici karşısında yerini almıştır. Dizide Fatmanur babasının kendi için kurduğu hayatta eşir hayatı yaşarken, diğer yanda evladını kaybetmek istemeyen fedakâr bir baba olan Kadir bulunmaktadır. Ayrıca başrol oyuncularının dizide söylediği türkülerde izleyicilerin kulaklarının pasını silmektedir.

Güncelleme: 05/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın