Yeni Alacaklar için En İyi Akıllı Telefon Rehberi | Fisilti.NET
Teknoloji

Yeni Alacaklar için En İyi Akıllı Telefon Rehberi

Teknolojide yaşanan gelişmelerle birlikte kullanıcıların taleplerinin değişmesi sonrasında artık pek çok ünlü marka kendi ürünlerinin üzerine katarak sektördeki rekabet gücünü artırma yoluna gitmek için akıllı telefonlarını geliştirmeyi benimsiyor. Bunun dışında sektöre dışarıdan girmeye çalışan markaların yaptığı yeniliklerle donatılmış olan akıllı telefonlar da kullanıcılar tarafından büyük ilgi çeken cihazlara dönüşüyor. Yoğun şekilde talep edilmesinden dolayı pek çok kullanıcının hiçbir sorun yaşamamasına rağmen sıklıkla telefon değiştirmesi söz konusu olduğu için hem bu tip kullanıcılar hem de telefonlarını arızalanmasından ya da eski verimi alamamasından dolayı değiştirmek ya da yenilemek isteyen kişiler için bu rehber oldukça faydalı olacak.Piyasanın En İyileri Hangi Telefonlar?

Teknoloji alanındaki haberlere ve araştırmalara yer veren internet siteleri, dergiler başta olmak üzere pek çok farklı kanaldan yayınlanan en iyiler listelerinde farklı bir sıra takip edilse de listeye giren benzer cihazların bulunması en iyi akıllı telefonlar sıralaması yapmada daha yardımcı oluyor. Örneğin, Apple tarafından geliştirilmiş olan iPhone 7 Plus cihazının bugün tüm cihazların önünde olduğunu söylemek sürpriz olmayacaktır. 2.33 GHz işlemci hızı, 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü, 5,5 inç ekran boyutu ve özellikle 12 MP arka 7MP ön kamerasıyla bu cihaz tüketiciler tarafından en çok ilgi gören telefon olmayı başarıyor.

Listede Başka Hangi Telefonlar Var?

Son zamanlarda akıllı telefon dünyasındaki yoğun talebin farkın olup kendi markasını tekrar canlandırmak isteyen markalarla da karşılaşılması söz konusu oldu. Bunlardan biri de Google Pixel cihazını çıkartan Google’dı. 2.15 GHz işlemci hızı ile dikkat çeken ürün özellikle 8 MP ön kamerası ve bir boyut daha büyük ekran büyüklüğüne sahip XL modeliyle ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Akıllı telefon dünyasının önde gelen markalarından Samsung da Galaxy serisi ile rekabet etmeye devam ediyor. Markanın son ürünü S7 Edge yine işlemci hızı ve ekran çözünürlüğü ile ön plana çıkan ürünlerden oluyor. Kullanıcıların bu cihazlara yoğun talebi bulunmasına rağmen ucuz akıllı telefonlar da orta ve alt segmentteki satışlarında büyük oranda ilgi görüyor.

Güncelleme: 05/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın