En Şık Tesettür Giyim Modası | Fisilti.NET

En Şık Tesettür Giyim Modası

Muhafazakâr hanımlar, ‘örtünmek’ yani tesettür giyimi tercih etmedirler. Muhafazakâr hanımların şıklığı ve rahatlığı için birçok tesettür firması son modayı takip ederek kreasyonlar oluşturmaktadır. Her dönem farklılık gösteren tesettür giyim modası için birçok zevk ve beğeniye göre tasarlanmış birçok tesettür ürünü piyasada bulunmaktadır. Şık detaylar ve son moda aksesuarlarla tesettür giyim günümüzde, oldukça şık bir hale gelerek şekillenmiştir. Günümüzde tesettür giyimde birçok firma birçok değişik kreasyon yapmaktadır. Tesettür giyim denildiği zaman sadece yetişkinler ve kadınlar akla gelmemeli. Çocuklar ve erkekler için de özel tasarlanmış ve üretilmiş tesettür giyim ürünleri bulunmaktadır. Tesettür ürünlerinde her mevsim için farklı desen ve modellerde birçok çeşit bulunmaktadır.Tesettürde Neon Renkler İle Capcanlı Giyim Modası

Özellikle bahar ve yaz aylarında, giyim ve aksesuarlarda mağaza vitrinlerini ele geçiren neon renkler, tesettür giyim dünyasında da aynı etkiyi göstermektedir. Tesettürde neon renkler ile tesettür giyim modası daha da canlı hale gelmiş ve kıyafetler, aksesuarlar renklenmiştir. Dikkat çeken bir özelliğe sahip olan neon renkler, tesettür giyimde son zamanlarda oldukça fazla kendini göstermeye başlamıştır. Neon renklerin kombinasyonu diğer renklere nazaran daha zor sağlanmaktadır. Hepsi dikkat çekici ve fosforlu renkler olduğu için, renkler birbirinin önüne geçmekte ve iyi bir kombin yapılmadığı zamanlarda gözü yorabilmektedir. Ama başarılı bir kombinde ise etkili ve farklı bir görünüm elde edilmektedir. Doğal renkler ile neon renkler birlikte kullanıldığında hoş bir görünüm elde edilebilir. Bu sayede daha az dikkat çekme konusunda da başarılı olunabilir. Birden fazla neon rengi birlikte kullanmamak daha faydalı olabilir.

Tesettür Giyim Modası İle Şık Kombinler

Tesettür giyim modası ile bu sezon oldukça zarif ve şık kreasyonlar piyasaya sunulmuştur. Hem doğal hem de neon renklerin kendine yer bulduğu son moda tesettür giyiminde, küçük detaylar göze çarpmaktadır. Siyah renk ile neon renklerin kombininin oldukça uyumlu ve gözde olması bu sezon tesettür giyim modasının başlıca özelliklerinden. Günlük tesettür giyim modasında hem rahatlık hem de vücut hatlarını belli etmeyen şık tasarımlar bulunmaktadır. Tesettür giyim modasında dantel detayları da oldukça fazla tercih edilmekte ve ayrı bir şıklık meydana getirmektedir. Vücut hatlarını belli etmeyen, uçuş uçuş, rahat ve çiçekli tesettür giysileri de oldukça fazla tercih edilmektedir.  Kemer detaylı ve şifon kumaşlı tesettür giysileri de bu sezon gözde detaylar arasında.

Güncelleme: 06/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın