İki Yalancı Dizisi Konusu | Fisilti.NET
Diziler

İki Yalancı Dizisi Konusu

İki Yalancı, dizileriyle büyük beğeni kazanan başarılı yapımcı Gani Müjde’nin yeni dizisidir. Ankara’nın Dikmeni, Hayal ve Gerçek, İlişki Durumu: Evli, Sil Baştan, Harem ve son olarak Hayat Bazen Tatlıdır gibi projelerin yapımcılığını yapmıştır. Oğuzhan Koç’la yaşadığı aşk ile gündemde olan Yağmur Tanrısevsin ve O Hayat Benim dizisinden şöhreti yakalayan Keremcem aynı projede buluştu. Yönetmenliğini Eda Toksöz yapmakta olup, dizi Romantik-Komedi temalıdır. Temmuz ayında ilk bölümü yayınlanmıştır.İşinden atılıp, evdeki baskıdan kurtulmak isteyen Duygu’nun ve evlenmeyi düşündüğü çocukluk aşkı tarafından terk edilen Serkan’ın yolları Bodrum’da kesişir. Yaşam tarzlarından dolayı, zengin olmanın yollarını arayan arkadaşlarının ısrarı üzerine kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gelen aşkın farkında değillerdir. Söylemiş oldukları yalanlar yüzünden ayrılmak bitmek zorunda olan bu tozpembe günler, imkânsız bir aşka dönüşerek Duygu ve Serkan’ı ayırır. Ta ki başka zamanda başka bir yerde karşılaşana kadar.

İki Yalancı Yeni Fragmanı Yayınlandı

Kanal D’nin sevilen dizisinin son bölümünde Alp, Duygu’ya evlenme teklifi etmek için karar almıştı. Bunun içine özel bir yüzük tasarlaması için de kardeşi Esra’dan yardım istemişti. Bu durum Serkan’ın kulağına gitmiş ve deliye dönüp hemen harekete geçmişti. İlk önce Esra ile konuşup ilişkisini sonlandıracak sonrada Duygu’ya tüm gerçekleri anlatacaktı. Fakat işler planladığı gibi gitmeyip kendini planlamammış olduğu birtakım çıkmazların içinde bulacaktır. Alp, Duygu’ya evlenme teklif etmeye karar vermiştir. Bunun için kardeşi Esra’dan çok özel bir yüzük tasarlamasını ister. Bunu öğrenen Serkan deliye döner ve hemen harekete geçer. Esra ile konuşacak ilişkisini bitirecek sonrasında Duygu’ya tüm gerçeği anlatacaktır. Fakat İki Yalancı yeni fragman yayınlandı ve Serkan için işler hiç de planladığı gibi gitmez ve kendisini yeni bir çıkmazın içinde bulur.

İki Yalancı Yeni Bölümde Serkan Tüm Gerçekleri Öğreniyor

Dizinin yeni fragmanı izleyicileri ile kavuştu. Zengin eş ararken birbirlerine aşık olan iki gencin kimi zaman eğlenceli kimi zaman ise komik halleri İki yalancı yeni bölüm fragmanında da son sürat devam ediyor. Duygu hakkında gerçekleri öğrenen Serkan, gerçekleri bildiğini Duygu’ya anlatacak mı? Duygunun itiraf edeceği gerçek ne? Sevilen dizinin yeni bölümü Pazartesi akşamları sizlerle…

Güncelleme: 07/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın