Sinan Akçıl, Hristiyan Sevgilisine İmam Nikâhı Kıydı | Fisilti.NET
Magazin

Sinan Akçıl, Hristiyan Sevgilisine İmam Nikâhı Kıydı

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl katıldığı bir programda iki kez imam nikâhı ile evlendiğini itiraf etti. Akçıl’ın imam nikâhı kıydığı sevgililerinden birinin Rumen Otilia olduğu düşünülüyor. Ünlü sarkıcı geçtiğimiz günlerde konul olduğu Beyaz TV’de Mert Doğan’ın hazırlayıp sunduğu Mertçe Sohbetler programında özel hayatına dair çok çarpıcı gerecekleri anlattı. İki kere imam nikâhı kıydığını söyleyen Akçıl’ın bu sevgililerinin, yeni sevgilisi Otilia ve eski sevgilisi Ebru Şallı olduğu konuşuluyor.Sinan Akçıl’ın Sevgilisi Müslüman Mı Oluyor?

Aynı zamanda Akçıl hayatına giren 3 kadına evlenme teklifi ettiğini, onlarında kabul ettiğini ve iş resmiyete dönüşmeden ayrıldıklarını da söyledi. Bugüne kadar iki kere imam nikâhı ile evlenen Akçıl bu isimlerin kim olduğunu söylemedi. Ebru Şallı ile bir araya gelmelerinin artık mümkün olmadığını söyleyen Akçıl Otilia ile çok mutlu olduğunu da söylemeden geçmedi. Otilia’nın Kur’an okuduğunu ve Müslüman olmayı düşündüğünü söyledi. Bütün bunları yaparken kendisine yardımcı olduğunu da söyledi Akçıl. Daha önceden de Fenerbahçeli olan Otilia, Fenerbahçe forması ve şapkası ile birlikte bir kare paylaşmıştı İnstagram’da. Sevgilisinin fotoğrafını repost eden Akçıl sonradan paylaşımını silmiş ve kendi Fenerbahçeli forması ve şapkası ile resmini koymuştu.

Uzun zamandır Otilia ile aşk yaşayan Akçıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği sözü de hatırlattı. Akçıl pek çok ünlünün katılmış olduğu iftar yemeğinde, Cumhurbaşkanına verdiği söz hakkında ilginç detayları da paylaştı. Cumhurbaşkanının ‘’Nasıl gidiyor, güzel haberlerin var mı?’’ sorusuna. Olacak inşallah, merak etmeyin sözüm olsun dediğini ve zamanlama vermediğini söyledi.

Tarkan ‘’Değişime Açık Değil’’ Dedi

İlişkisinin yanında sanat camiası ile ilgili açılmada yapan Akçıl, Tarkan için çarpıcı bir iddiada bulundu. Tarkan’ın son albümünü dinlemediğini ve Tarkan’a ayrımcılık yapıldığını iddia etti. ‘’Bu benim gibi pek çok sanatçıyı üzüyor’’ diyen Akçıl aynı zamanda Tarkan’ın hep aynı tarz şarkı çıkarttığını ve albümünde seslendirdiğini söyledi ayrıca Tarkan’ın değişime açık olmadığını da söyledi. Bu sözler iki ikili arasında polemiğe neden olacak mı merak konusu?

Güncelleme: 07/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın