Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'ın Boşanma İddiaları Tekrar Gündemde | Fisilti.NET
Magazin

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın Boşanma İddiaları Tekrar Gündemde

2015 yılının Ağustos ayında evlenen Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın boşanacağı iddiaları mart ayında ortaya atılmış fakat ikili bu iddiaları yalanlamıştı. Şimdi tekrardan gündeme gelen boşanma iddialarını Dalkılıç yalanladı fakat gelişmeler evliliklerinde sona geldiklerinin habercisi oldu. Bir magazin haberinin iddiasına göre evlerini ayıran çift 2 yıllık evliliklerini boşanma ile sonlandırmaya karar verdi. Merve Boluğur’un İstanbul’da kalırken Dalkılıç ise geçtiğimiz günlerde Bodrum’a taşındı.Murat Dalkılıç İddiaları Yalanladı ‘’Boşanmıyoruz!’’

2 yıldır sürmekte olan evlilikleri hakkında sürekli boşanacakları iddiaları çıkan çiftin bu sefer kesin olarak boşanacaklarına dair kanıtlar ortaya atıldı. Merve Boluğur’un Yeniköy’de Dalkılıç ile birlikte oturdukları evden ayrılma hazırlığında olduğu ve Etiler’den 10 bin TL’ye ev baktığı gündemde. Çift ayrılma haberlerini ne kadar yalanlasalar da, boşanma haberlerinin ardı arkası kesilmiyor son günlerde. Bu haberlerin ardından Dalkılıç ayrılacakları hakkındaki söylentileri ‘’Boşanmıyoruz, Konser yoğunluğundan ben sürekli şehir dışında bulunuyorum, Merve’nin de yeni projesi var. Her şey yolunda. Bu dedikodulardan bıktık artık’’ diyerek yalanladı.

Çiftin boşanacakları iddiası sürerken Merve Boluğur’un yeni imajı ile fotoğrafını sosyal medyada paylaşması pek çok iddiayı da beraberinde getirdi. Bu fotoğrafı ile pek çok yorum alan Merve hakkında en çok ‘’Mutsuz kadınlar saçlarıyla oynar’’ yorumu dikkat çekti. Aynı zamanda eşi ile aynı filmde rol alacak olan Boluğur, boşanma iddiaları çıktıktan bir süre sonra, filmde oynamaktan vazgeçti ve Dalkılıç, eşinin rolünü eski aşkı Ekin Türkmen’e verdi.

Murat Dalkılıç İntikam Mı Alıyor?

Ünlü popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu eşi Boluğur hakkında çıkan boşanma iddiaları çıkmış fakat çift iddiaları yalanlamıştı. En son olarak Boluğur eşinin evinden ayrılarak yeni ev tutma kararı almıştı. Birlikte film çekmeyi planladıkları fakat ayrılacakları söylenen Dalkılıç, eşinin rolünü 2010-2012 yılında büyük aşk yaşadığı eski aşkı Ekin Türkmen’e vereceği iddia edildi. Dalkılıç’ın filmde son anda oynamaktan vazgeçen Boluğur’dan intikam aldığı düşünülüyor. 2 yıldır sürmekte olan evliliğin bu iddialardan sonra ne olacağı adeta büyük bir merak konusu.

Güncelleme: 09/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın