Meryem Dizisi Konusu | Fisilti.NET
Diziler

Meryem Dizisi Konusu

2 Ağustos’ta yayın hayatına başlayan Meryem dizisi ilk bölümünde oldukça sevildi. Kanal D ekranlarında yer alan dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç gibi isimler yer almaktadır. Filmin ana konusu olarak iki sevgilinin arasında yaşanan fedakârlık işlenmektedir. Dizinin birinci bölümünde gerçekleşen trafik kazası sonrasında Oktay ve Meryem arasındaki işler değişecektir. İlk bölümde Oktay yağışlı bir gecede arabası ile genç bir kadına çarpıştır. Hayatını kaybeden kadının sevgilisi Savaş kazayı yapan kişilerin peşine düşüp, onlara dava açacaktır. Bir kadına değil, sadece bir varile çarptıklarını söyleyen Oktay, Meryem’i bu yalanına inandırmış. Meryem dükkânına gelen polis memurlarına Oktay’ın savcılığına zarar gelmesin diye arabayı kendi sürdüğünü iddia etmiş ve cinayet suçunu da bu şekilde üstlenmiştir. Direksiyonda kimin olduğu bilinmediği için Meryem erkek arkadaşı için büyük bir fedakârlık yapmıştır. Diğer yandan ise insan öldürmenin vicdan azabını çeken Oktay, kız arkadaşının fedakârlığı sonucu mahcup kalmıştır. Savaş ise sevdiği kadının ölümü nedeniyle dava sürecinin peşini bırakmayacaktır. Savcı olan Oktay, kız arkadaşını düşürdüğü durumdan ötürü, direksiyonda kendisinin oturduğu söylemek ile söylememek arasında kararsız kalacaktır.Meryem Yeni Bölüm Gelişmeleri

Meryem yeni bölüm gelişmeleri ise son sürat devam etmektedir. Yani bölümde Oktay kazayı üstlenecek mi? Meryem hapishanede nasıl bir tehlikenin içine düşecektir? Meryem’i hapishanede nasıl zor günler beklemektedir? İzleyicilerin kafasında oluşan bu soruların nasıl cevaplanacağı dizinin yeni bölümünde ortaya çıkacaktır.

Meryem Yeni Fragmanda Neler Oluyor

Meryem 8 yıl hapis cezası aldığını öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Savaş, Meryem’den intikam almak için neler yapacaktır? Oktay, Meryem’e vermiş olduğu sözü tutacak mıdır?

Meryem yeni fragman yayınlandı. Sevdiği adam yüzünden işlemediği bir suç ile hapishaneye giren Meryem’in acıklı hikâyesi 2. Bölüm fragmanı ile devam ediyor. Yeni bölümde Meryem’in suçsuz olduğunu düşünen kişiler gerçek suçluyu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar. Oktay ve Oktay’ın tarafında olan kişiler Meryem2i hapishaneye soktukları yetmiyormuş gibi Meryem’i öldürtmeye çalışırlar. Yeni fragmanda görülen Meryem’e bıçakla saldıran kadından Meryem kurtulabilecek midir? Yoksa Meryem hapishanede eziyet görmeye devam mı edecektir? Başını büyük bir belaya sokan Meryem, suçsuzluğunu ispat edebilecek midir?

Güncelleme: 09/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın