Erkek Pantolon Modası | Fisilti.NET

Erkek Pantolon Modası

Moda her geçen saniye kendisini yeniliyor. Eskiden giyilen İspanyol paça pantolonlar yerlerini daha düşük bel ve dar paça modellere bırakıyor. Erkek pantolonları 2017 yılında çeşitli renk ve desenlerle yine şaşırtmaya devam ediyor. Özellikle yırtık kot pantolonlar tekrar moda haline geliyor ve kadın erkek fark etmeksizin dolaplarda yerlerini alıyorlar. Elbette fazla değişime uğramayan klasik modeller de var. Bunlar özellikle ciddi ortamlarda kullanılmakla birlikte kesimi ve renkleri dışında fazla değişime uğramıyor. Aynı zamanda herkesin hayatının belli bir anı ihtiyaç duyduğu bir ürün olduğundan her dönem satın alınmaya devam ediyor. Eskiden klasik renklerle karşınıza çıkan erkek pantolonları artık her renkle dolaplarınıza giriyor. Erkeklerin de modaya olan ilgisi arttığından beri yepyeni renk ve desenler görür oldunuz.Bedeninize Göre Pantolon

Kişinin bedenini tanıması ve modayı buna göre kendi bedeniyle birleştirmesi şıklık için önemli bir kuraldır. Erkek giyimde pantolon seçimi boyunuzdan kilonuza kadar farklı kriterleri gözetmeyi gerektirir. Aynı zamanda alt ve üst beden boyları da pantolon seçiminizi etkileyecektir. Örneğin çok kısa boylu kişiler dar paça pantolon giydiklerinde boylarını daha kısa gösterebiliyorlar. Bunun dışında bel bölgeniz kalınsa düşük bel yerine daha yüksek bel pantolonlar tercih ederek daha ince ve hoş bir görünümü yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda kullandığınız benzer renklerle kısa bir alt bedene sahipseniz bu görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz. Vücudunuzu fazla kesmeyen kıyafetler sizler için daha uygun olacaktır.

Çeşitli Pantolon Modelleri

Pantolon modelleri farklılık göstermektedir. İlk olarak tarz bakımından bu farklılığı görebilirsiniz. Günlük kullanım için pantolonlar, klasik pantolonlar, denim pantolon modelleri gibi pek çok çeşit bulunmaktadır. Bunun dışında paçaya göre de modeller değişim göstermektedir. Dar paça, geniş ve standart paça gibi modeller bulmanız mümkündür. Özellikle genişlik konusunda kendinize uygun kategoriyi bulduğunuzda giydikleriniz sizi çok daha iyi gösterecektir. Bu kategorilere dar kesim, ekstra dar kesim, normal kesim ve rahat kesim modelleri deneyerek size en uygun olanını bulabilirsiniz. Aynı zamanda pantolon modellerinde arayacağınız renkler de sizi çok farklı gösterebilir.

Güncelleme: 10/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın