Adriana Lima Eski Sevgilisi İle Buluştu Ortalık Karıştı | Fisilti.NET
Magazin

Adriana Lima Eski Sevgilisi İle Buluştu Ortalık Karıştı

Bodrum’da sevgilisi Metin Hara ile tatil yapan güzel model Lima, tatilinin ardından evin döndü. Bu yaz, dünya magazin gündemine bomba gibi düşen Lima ve Metin Hara aşkında sular durulmuyor. Öncesinde aşklarının reklam olduğu söylenen haberlere, iddialara rağmen çift tüm bunları yalanlayarak sosyal medyadan fotoğraflarını da paylaşmışlardı. Peki, Lima’nın evinde eski sevgisinin ne işi var? Üstelik sosyal medya hesabından neden fotoğraf paylaştı? Soruları gündeme damga vurdu. Bu yaz yazar olan sevgilisi Metin Hara ile Bodrum’da tatil yapan Lima, önceki gün New York’taki dairesinde eski sevgilisi olan tenisçi Miltiadis Kastanis’i ağırladı. Lima bununla da kalmayıp, bu ağırlamanın ardından eski sevgilisi ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Hara’nın bu buluşmaya ne diyeceği büyük merak konusuyken, paylaşım binlerce beğeni aldı.O Fotoğrafı Hemen Kaldır!

Adriana’nın bu paylaşımının ardından Hara’nın hemen Adriana’yı arayarak ‘’O fotoğrafı hemen kaldır’’ dediği iddia edilmiş ve Adriana Lima fotoğrafı kaldırmıştı. Türk yazar ile aralarındaki aşk gündemden düşmeyen Lima, eski sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafın ardından Türk takipçilerinden tepki alırken, Türk magazin haberlerinde de Metin’e yüklenildi. Hakkında pek çok haber çıkan çiftin, ayrıldığı haberleri bile yapıldı. Tüm bu gelişmelerin ardından Adriana olaya bir açıklama getirdi, Lima: ‘’O benim eski sevgilim değil, gay bir arkadaşım’’ dedi.

Adriana Olaya Açıklık Getirdi

Türk takipçilerin büyük bir şok yaşadığı ve magazin gündemine bomba gibi düşen haberlerin ardından. Adriana profilinde yeni bir paylaşım yaptı ve olaya bir açıklık getirdi. Adriana Lima İnstagram hesabından, bir Türk magazin haberinde çıkan başlığı paylaşan Lima, altına şu şekilde açıklama yaptı.

‘’Bugün, İnstagram’ı gerçekleri anlatmak için kullanmaya geldim. Türkçeyi anlamıyorum, fakat benim ve aşkım Metin’in etrafında dolaşan pek çok iddialar var. Aşkım dedim, evet, çünkü Metin’e sadakat duyuyorum. Haberde bahsedilen arkadaşım benim gay bir arkadaşım. Türkiye’yi sevmemin nedeni, bu ülkenin güzel insanları. Bu yüzden böyle sahte haberler yapmanın yerine özel hayatıma saygı duymanızı isterim. Benim ve Metin’in mutlu olduğumuz gerçeğinin kabul edilmesini rica ediyorum’’

Güncelleme: 11/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın