Şevkat Yerimdar Yeni Bölümde Esin Evleniyor mu? | Fisilti.NET
Diziler

Şevkat Yerimdar Yeni Bölümde Esin Evleniyor mu?

Şevkat Yerimdar dizisi Fox TV’de reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor. 12. Bölümünün fragmanı ekranlara geldi bile. Fragmandan göründüğü kadarıyla, Esin’in ve Şevkat aşkında yeni bir pere açılıyor. İkisi de duygularını belli etmemek için büyük bir savaşın içine giriyorlar. Peki, Şevkat, Esin’e gelen evlilik teklifine karşı ne yapacak? Dizinin yeni bölümü tam anlamıyla merak konusu.Şevkat Yerimdar Yeni Bölümde Aşk Gün Yüzüne Çıkacak mı?

Esin ve Şevkat birbirlerine âşık olduklarını anlarlar fakat birbirlerine bu durumu açıklayamazlar. Esin Şevkat’in duygularından emin olmak ister, Şevkat ise rahmetli olan annesine ölüm döşeğinde vermiş olduğu sözü çiğnemenin burukluğunu yaşamaktadır. Bu sırada, Marika ve Cevdet, Esin’in ve Şevkat’in beşik kertmesi olduklarını, açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle bir gelişecektir ki onlar bu gerçeği söyleyemeden Şevkat mahalleyi terk etme Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gitme kararını alacaktır. Esin ise Şevkat’e olan aşkının karşılıksız olduğunu düşünürken, mahalledeki mülklerin üstüne konmak isteyen Bora, planlar yaparak son adımı atmaya hazırlanır ve Esin’e evlenme teklifi eder. Umutsuz ve kırgın olan fakat aklıda Şevkat’te bulunan Esin, Bora’ya ne cevap verecektir? Hepsi Şevkat Yerimdar yeni bölüm ile Cuma günü sizlerle.

Şevkat Yerimdar Dizisi Konusu ve Yeni Fragman

Ahsi ruhlu, adaletsizliğe, ayrımcılığa ve haksızlığa tahammülü bulunmayan Şevkat için en büyük sorun yaşadığı öfke sorunudur. Fakat bu sorun Şevkat’e sevimlilik, sıra dışılık ve kahramanlık katmaktadır. Adeta mahallenin afili kahramanıdır. Samimidir, dürüsttür, öfkesinin esiridir. Fakat pamuk gibi bir gönlü vardır, yaşadığı olaylar sayesinde hayatı hep pamuk ipliğine bağlıdır. Bir gün Şevkat’in hatırını asla kıramayacağı Cevdet Bey, ondan bir ricada bulunur. Cevdet Bey, Paris’ten dönen kızı Esin’i Şevkat’e emanet etmiştir. Kızına göz kulak olmasını, sahip çıkmasını rica eder. Şevkat bu emanete elinden geldiğince göz kulak olacaktır. Fakat zorlu bir mücadele Şevkat’i beklemekte olup, Şevkat ve Esin yaşayacakları büyük aşktan habersizdirler. Şevkat Yerimdar yeni fragman yayınlanmış olup, yeni bölüm izleyicisi ile Cuma akşamı kavuşacaktır.

Güncelleme: 11/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın