Tuan Tunalı Kimdir | Fisilti.NET
Biyografi

Tuan Tunalı Kimdir

Tuan Tunalı  Kaç yaşında, Sevgilisi kim, Evlimi , Eşi kim, Nereli, boyu kaç, kilosu kaç,Vikipedi,  ksacası Tuan tunalı`ya dair herşey..

Tuan tunalı kimdir

2 Aralık 1983 yılında Avrupanın Belçika ülkesinde dünyaya geldi. ilk ve orta okul öğrenimini sırasıyla Büyük kolej ve Kolej XXIII’de  tamamlayan Tuan lise öğrenimini  Teyfik Fikret lisesi`nde  tamamladıktan sonra Üniversite öğrenimini Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olarak bitirdi. Pariste sinema üzerine MBA mastırı yaptı.Türkiye Tuan Tunalı`yı 2001 yılında Best Promosing Model yarışmasında Best Model ünvanını almasıyla tanıdı.   2008 yılında Best Press modellik yarışmasında Best model  secilerek bu alanda ikinci başarısını  elde etmeyi başardı.

Oyunculuk  hayatına 2009 yılında Deniz Yıldızı dizisinde Özgür Atabay Karakteri ile başarılı bir performans sergiledi bu sayede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sportmen bir kişiliğe sahip ola Tuan  Bilardo, Basketbol ve Badminton spor dallarında Lisans sahibidir.

Kendisi gibi oyuncu olan Eşi Hazal Filiz Küçükköse ile Beni affet Dizisinde  tanışıp Tuan Tunalının Süpriz bir şekilde Evlenme teklifinin ardından dünya evine girerler.

hazal filiz küçükköse-tuan tunalı

Tuan Tunalı Kimdir?

Doğum Tarihi : 2 Aralık 1983

Doğum Yeri : Belçika

Boyu : 190 cm

Kilo : 83 kg

Burcu : Yay

Evli mi : Evet

Kiminle Evli : Hazal Filiz Küçükköse

Güncelleme: 11/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın