2018 Yılına Damga Vuracak Gelinlik Modelleri | Fisilti.NET

2018 Yılına Damga Vuracak Gelinlik Modelleri

Hayatınızdaki en özel günlerden bir tanesi olan düğün gününüz yahut nikah gününüzde giyeceğiniz gelinliğin özel olması tavsiye edilmektedir. Vücut yapınıza, boyunuza ve kilonuza göre farklı kesim ve modelde gelinlikleri değerlendirebilirsiniz. 2018 gelinlik modelleri genel olarak vintage çizgiler barındırmaktadır. Daha az kabarık olan balık ve prenses model gelinlikler kabarık modellere göre nispeten daha çok tercih edilmektedir. Gelinlik seçimi yaparken mükemmel ve iddialı bir seçim yapmak istiyorsanız, önemli ipuçlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlar; vücut yapısı, göğüs ölçüsü, bel ve kalça ölçüsü, boy, ten rengi gibi unsurlardır. Vücudunuzu doğru analiz ederseniz doğru seçenekler belirleyebilirsiniz. Kamufle etmek istediğiniz alanları kapatarak muntazam bir görünüm yakalayabilirsiniz.2018 Gelinlik Modasında Öne Çıkan Detaylar

2018 gelinlik modası vintage ve minimal çizgiler barındırmaktadır. Gelinliklerde her daim ideal renk olan beyaz renk yaygın olarak tercih edilse de kırık beyaz ve bej rengi ise özellikle buğday tenli kadınlarda soft bir görünüm sunmaktadır. Sade ve daha minimal modeller tercih ederek sakin ve şık bir havaya bürünebilirsiniz. Sadeliğin aksine iddia ve ihtişamdan hoşlanan kişiler için şık seçenekler de sezonun seçkin markalarının koleksiyonlarında yer almaktadır. Fransız gipür detayları, taş ve sim detayları yahut çiçek detayları gelinliklerde fazlasıyla kullanılmaktadır. Özellikle romantik modellerin rağbet gördüğü sezonun öne çıkan trendi askılı yahut straplez kesim gelinliklerdir. Kalın askılı yahut kayık yaka modeller bu sezonda daha az tercih edilmektedir.

2018 Gelinlikleri Renk Ve Çizgiler

2018 gelinlikleri ve damatlıklarında sadelik ön planda yer almaktadır. Çiçek ve dantel detayları ile romantik bir görünüm sağlanırken, vintage çizgiler ve kırık beyaz gelinlikler ile şık bir görünüm elde edilmektedir. Bel, basen ve bacak konusunda sıkıntı yaşayan, kamufle etmek isteyen kişiler daha ince görünmek için A kesim gelinlik modellerini tercih edebilmektedir. Bu sayede çok daha zarif ve ince görünmeniz mümkün olmaktadır. Dekolte kullanmak isteyen gelinler için ise göğüs yahut sırt dekoltesi rahatlıkla kullanılabilir. Ancak sezonda öne çıkan detaylar arasında popülerliğini günden güne arttıran sırt dekoltesi daha fazla tercih edilmektedir. 2018 gelinleri için özenle hazırlanmış birçok koleksiyonda genel çizgiler sade ama şık tasarımlardır denilebilir.

Güncelleme: 12/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın