Gülşen Konser Öncesi Korku Dolu Anlar Yaşadı | Fisilti.NET
Magazin

Gülşen Konser Öncesi Korku Dolu Anlar Yaşadı

Bu yaz Bodrum tatil mekânında sahne alan ünlü şarkıcı Gülşen, sahnesinden bir önceki gece kaldığı otel odasında eşi tarafından şiddet gören bir kadına rastladığını ve korkunç bir gece yaşadığını söyledi. Eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte ünlü şarkıcı, Bodrum Yalıkavak’da bulunan bir Beach kulüpte sahne aldı. Sahne öncesinde kendisi ile çekim yapan gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, Ankara’da konser öncesi yaşadığı korkunç geceyi anlattı. Konaklamış olduğu otelin karşı odasında bulunan bir kadının eşi tarafından şiddet gördüğüne tanık olan ve ekibi ile olaya müdahale için uğraş verdiklerini anlattı ünlü şarkıcıKorku Dolu Geceyi Anlattı

‘’Burada insan olmak çok önemli, kim olmuş olduğunuzun hiçbir önemi yok. Ne iş yaptığınızın da bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Böyle şeylerde insani duygular kabarıyor. Ne yapabilirim diye düşünmeye başlıyorsunuz. Bu nedenle konser saatine geç kaldım. Tam karşısında da kendi bebeğimin olduğu oda vardır. Olaya müdahale etmek gerekiyordu çünkü delinin teki karşı odamızda kalıyordu ve hem hemcinsim hem de çocuklar vardı, ağlıyorlardı’’ şeklinde düşüncelerini ve o geceyi anlattı.

İçimden Alevler Çıktı

Ünlü şarkıcı otel odasında yaşadığı korku dolu anları şöylede anlattı, ‘’ Çok korkunç bir gündü. Allah kimsenin başına vermesin. İçinden alevler çıktı. Ne yapacağımı bilemedim. İnsanlık dışı bir durumdu. Sadece sesleri duyduk fakat Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın. İnsanlar neden bilmiyorum ama bazı nedenlerden ötürü u durumu çekmeye devam ediyorlar. Bazen şikâyet ediyor sonradan korkup şikâyetlerini geri alıyorlar. Bence ne olursa olsun öyle bir ortamdan kendilerini ve çocuklarını uzak tutmaya çalışsınlar. Devletinde bu duruma el attığının farkındayım. Bu şekilde sesimizi duyurup, özellikle, kadına karşı şiddete dur demek gerekiyor. Şiddet gerçekten hastalıklı bir durum.  Şiddetin oluğu yerde sevginin olabileceğine asla inanmıyorum. Bu tarz şiddet uygulayan insanların tedavi görmeleri şart. Bu duruma maruz kalan insanlar ise, hemen o ortamdan uzaklaşmalı, şikâyet etmeleri gerekiyor ve şikâyet etmekten korkmamaları gerekiyor. Ve en önemlisi ailelerin bu insanlara destek olması gerekiyor’’ dedi.

Güncelleme: 13/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın