Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor Mu? | Fisilti.NET
Magazin

Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor Mu?

Geçtiğimiz günlerde eşi Okan Kurt’un borçlarını ödemediği iddiası ile haciz haberleri ile gündeme gelen Demet Akalın, katıldığı bir magazin programında sinir krizi geçirerek ağladı. Şarkıcı Berkay’a taktığı altın ile eleştirilen Akalın, ‘’Beni hastanelik mi edeceksiniz?’’ dedi.Akalın sözlerine şöyle devam etti, ‘’Benim kimselere borcum bulunmuyor, çocuğum aşağıda ağlıyor. Ben gösteriş yapmıyorum kimseye. Ben o gün gittim çünkü kimse bana evini açmadı bir tek Berkay bana 10 gün boyunca evini açtı. Sonunda beni hastanelik edeceksiniz, bek bir tek evladım için yaşıyorum. O ev de benim değil, sattım. Kredi çektim yeni bir ev aldım. Okan bir tek kuruş vermedi, bu yüzden köpek gibi çalışıyorum’’ dedi.

demet akalın

Okan Kurt ve Demek Akalın’a Haciz Şoku!

Hürriyet Gazetesinde yayınlanan bir detaya göre; Akalın’ın canlı yayında kriz geçirmesi, eşi Okan Kurt ile boşanacakları iddiasına neden oldu. Akalın’ın basın danışmanı ise iddiaları yalanlayarak, ikilinin boşanmalarının söz konusu olmadığını söyledi. Akalın’ın eşi Kurt, bir iddiaya göre eski ortağı olan Görgülü’nün aleyhine açtığı 32 milyon 845 bin liralık icra takibi ile zor zamanlar yaşadı. Dün gece Kurt’u evine giden haciz memurları icra takibinde bulundu. Görgülü, eski ortağı Kurt2a borçlarını ödemediği için icra takibi başlattı. İHA’nın haberine göre, Görgülü tarafından Kurt’a açılan 32 milyon 845 bin haciz işlemleri için çiftin Beykoz da bulunan lüks villası polis ile birlikte çilingirlerle açılarak haciz işlemi yapıldı.

Okan Kurt Usulsüz Tebligat İle Başlatılan İcraya İtiraz Edecek

Kurt’un sahibi olduğu Hadımköy’deki şirketi ve Beykoz’daki evinde, İzmir 14.İcra Dairesi’nin aldığı karar ile icra takibi yapıldı. Osman Görgülü tarafından açılan davanın haciz işleminde, polisler ve Görgülü’nün avukatı yer alırken gergin anlar yaşandı. Haciz memurları gazetecilerin görüntü almasını istemeyince ortalık karıştı. Çift villasında bulunmadığından eve çilingir çağrıldı. Çilingir ile açılan villada Kurt’un ve Akalın’ın eşyaları kayıt altına alınarak haciz edildi. Kurt2un avukatı Görgülü’nün avukatının usulsüz tebligat ile icra takibi başlattığını iddia ederek duruma itiraz edeceklerini bildirdi.

Güncelleme: 15/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın