Rüya Yeni Fragmanda Bulut ve Elif Evleniyor Mu? | Fisilti.NET
Diziler

Rüya Yeni Fragmanda Bulut ve Elif Evleniyor Mu?

Sevilen Rüya yeni fragman yayınladı. Elif ve Bulut yeni bölümde nikah masasına oturuyor. Son bölümde babası, Elif’i düşmanlarının eline bırakmıştı ve Elif zor anlar yaşamıştı. Yaşadığı zor zamanları unutmak isteyen Elif yeni bölümde Bulut ile evliliğe odaklanmak isteyecek ve nikâh masasına oturacak. İstemeyerek de olsa oğlunun Elif ile nikâhına katılan Bulut’un annesi yaptıklarından pişman olacaktır. Dizide son bölümde kaçırılan Elif’i Bulut kurtarmış ve sevdiği kıza daha fazla zarar gelmemesi için radikal bir karar almıştı.Gelecek bölümün yayınlanan fragmanına göre Elif’in babası tarafından kaçırtıldığını öğrenen Bulut sevdiği kadını bu ailenin elinden kurtarmak istemişti. Elif’in yakınları Bulut’a bıçakla saldıracak ve kendini korumak isteyen Bulut’un istemeyerek Elif’in ailesinden birini yaralayacaktır. Elif ve Bulur tüm zorlukları üzerlerinden atmış, nikâhları ile yeni bir hayata başlayacakken birden ortaya çıkan sürpriz isim Alaz’ın Teyzesi nikâhı mahvedecek mi?

Rüya dizisi oyuncu kadrosu

Rüya Dizisi Güçlü Oyuncu Kadrosu

Rüya dizisi başrollerinde Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Özge Özder ve Ulaş Tuna Astepe yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Cemal Şan oturuyor. Gold film imzalı olan Rüya adlı dizinin 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Senaryosunu Funda Alp’in yazdığı dizide Bulut ve Elif’in tüm zorluklara rağmen yaşadıkları aşk hikâyesi anlatılıyor. Show TV’de yer alan dizi beğenilen yaz dizileri arasında yerini çoktan aldı. Güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan dizinin yeni fragmanı da yayınlandı. Bulur ve Elif’in nikâh masasındaki sahnesi, evleniyorlar mı? Sorusunu akıllara getirirken, sürpriz bir şekilde ortaya çıkan Alaz’ın Teyzesi işleri karıştıracak gibi duruyor.

Rüya Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren izleyicilerin kafasında Bulut ve Elif’in evlenip, evlenemeyecekleri sorusu beliriyor. Birbirinden ayrı sosyal sınıflarda yer alan çiftin, imkânsız aşkının konu edindiği dizi tanıtım fragmanından itibaren büyük beğeni topladı. Elif’in “umut etmekten yoruldum ben artık. Gelecek o güzel günleri beklemekten yoruldum” diyerek ifade ettiği yaşadıkları zorluklar izleyicileri derinden etkilemişti. İki gencin aşklarını nasıl koruyacakları izleyiciler tarafından ilgiyle izleniyor.

Güncelleme: 15/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın