Ceyhun Mengiroğlu kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Ceyhun Mengiroğlu kimdir?

Şuan Show Tv`de Rüya isimli Dizide baş rol oynayan yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu kimdir?  Aslen nerelidir hangi dizilerde  rol aldı hep birlikte öğrenelim.. 

Ceyhun Mengiroğlu kimdir?

Ceyhun Mengiroğlu kimdirAslen Kastamonulu olan Ceyhun Menğir oğlu 5 aralık 1986 yılında istanbulda dünyaya geldi. Asıl soyadının Kebapçı olduğunu biliyormuydunuz? Annesinin kızlık soyadı olan Mengiroğlu soyadını kullanan başarılı oyuncu oyunculuktan önce bir cok farklı işte öalışmıştır. Babası Dünya mutfağı alanında başarılı bir şeftir.

 

Ceyhun Mengiroğlu oyunculuktan önce ne iş yapardı? Babasının Turistlik otellerde Şeflik yapması nedeniyle kendisininde Turizm ve Otelcilik mezunu olması babasıyla birlikte aynı sektörde çalışmasına vesile olmuştur. Daha sonra bir çok restorantta Komilik ve garsonluk yapmıştır. Garsonluk yaptığı yıllarda restoranta gelen reklamcı bir müşterinin Ceyhun Mengiroğlunu modelliğe teşviki ile kariyerine başlamış bulunmuştur.

Ceyhun fiziğinin avantajlarını kullanmasıyla birlikte podyumların en gözde mankenlerinden biri olmayı başardı. Bir çok madacının defilelerinde boy gösteren  yakışıklı oyuncu Modelligin yanı sıra Kliplerde de yer aldı. Oyunculuk alanında ilk deneyimini 2015 yılında tattı.

 

Ceyhun Mengiroğlu 2015 Yılında Adı Mutluluk Dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.

Fox Tv ekranlarında yayımlanan “Adı Mutluluk” dizisinde Eren Karakteri ile karşımıza cıkan  Ceyhun Mengiroğlu göstermiş olduğu başarılı performans ile yönetmenlerin dikkatini cekmeyi başarmıştır ve “Paramparça dizisi” kadrosuna dahil edilmiştir. Paramparça Dizisinde Deniz karakterine can veren oyuncu Seneryo gereği  dizide karısı olan Cansunun enteresan hastalığının vermiş olduğu bunaltı Denize bir veda mektubu yazarak Diziden ayrılmasına nedel olmuştur.

 

2017  Dizilerinden olan Rüya Dizisinde Bulut Karakteri ile başrolde.

Yaz döneminin hit dizileri arasında gösterilmeye aday olan Rüya dizisinde Bulut Giray  karakteri ile Hazal Efil Küçükköse ile baş rolleri paylaşıyor. Dizide Bulut ile Elif Arasında yaşanan aşkı konu alan dizi ilk bölümlerinden itibaren bir hayli ilgi görmekte.

Ceyhun Mengiroğlu`nun yer aldıgı diziler

Rüya Dizisi  ( Bulut )

Paramparça Dizisi ( Deniz )

Adı Mutluluk Dizisi ( Eren )

 

Güncelleme: 16/08/17

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın