Apple Ürün ve Yazılım Geliştirmeye Devam Ediyor! | Fisilti.NET
Teknoloji

Apple Ürün ve Yazılım Geliştirmeye Devam Ediyor!

Dünya genelinde WWDC adıyla bilinen Worldwide Developers Conference için yeni ürünlerini tanıtmaya özel olarak hazırlanmış olan Apple etkinliğin 2017 yılındaki ayağı için birçok ürünü bir arada sergileme fırsatını da buldu.Bunlar arasında iPad Pro 10,5 inç, iOS 11, iMac Pro ve HomePod gibi ürünler yer alıyor. Kullanıcıların merakla beklediği serinin yeni ürünleri olan bu cihazların detaylı şekilde tüm özelliklerinin tanıtılmasıyla Apple’ın özellikle kuruluşunun 10. yılına geldiği dönemde ne kadar başarılı apple ürünleri çıkartmaya devam ettiğinin de bir kanıtı olarak bu ürünlerin ön plana çıkması söz konusu oldu.

Apple HomePod Nasıl Bir Ürün Özellikleri Neler?

Apple Ürün ve Yazılım GeliştirmeEv teknolojilerinde akıllı teknolojiyi etkili bir şekilde kullanmak isteyen kişiler için özel olarak üretilmiş olan apple yazılımları ile birlikte artık aktif şekilde evin hemen hemen her bölümünde akıllı ürünleri kullanmak mümkün olabildi. Apple tarafından özel olarak geliştirilmiş olan HomePod ürünü de bu akımın bir basamağı olarak akıllı hoparlör şeklinde çalışan sistemi ile dikkat çekiyor. Olumlu olumsuz hakkında birçok eleştiri yapılan bu ürünün tanıtılması ile birlikte teknik özellikleri de belli oldu. Siri ile entegre bir şekilde çalışacak olan bu ürün 1 GB RAM desteği sayesinde Google ve Amazon tarafından geliştirilmiş olan ürünlere de iyi bir alternatif olacak.

iMac Pro Nasıl Olacak?

Apple’ın merakla beklenen ve tanıtımı yapılan ürünlerinden biri de iMac Pro bilgisayarı idi. Her zaman olduğu gibi apple yeni ürünleri ile kullanıcıların ilgisini çok daha etkili bir şekilde çekmeyi başarırken b üründe de başarılı olma fırsatına sahip oldu. İlk bakışta mat ve siyah bir Apple logosuna sahip olması ile dikkat çeken bu ürün özellikle donanım bakımından Apple tarafından çıkarılmış en nitelikli cihaz olma özelliğini taşıyor. 27 inç 5K ekran çözünürlüğüne sahip olan bu bilgisayar 8, 10 veya 18 çekirdekli Intel Xeon işlemci ile desteklendiği için çok rahat bir kullanım sağlıyor. Sahip olduğu özelliklerle bu ürünün özellikle VR teknolojileri üzerine çalışan kişiler için rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olduğuna dikkat çekiliyor.

Güncelleme: 17/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın