Ateş Böceği Yeni Bölümünde Barış ve Aslı Ayrılıyor mu? | Fisilti.NET
Diziler

Ateş Böceği Yeni Bölümünde Barış ve Aslı Ayrılıyor mu?

Ateş böceği yeni bölüm izleyicilerin karşısına bu akşam çıkacak. Peki yeni bölümde Asli ve Barış’ın arasında kara kedi mi girdi. Ayrılmalarına 3.bir şahıs mı sebep oluyor? STAR TV’nin sevilen dizisi Ataş Böceği en son ekranlara 7.bölümü ile gelmişti.Aslı ve Barış’ın dramatik ve eğlenceli aşkını anlatan dizinin 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Barış’ın evine giden Aslı’yı Barış neden evinden kovuyor? Hatta o kadar sinirlenmiş ki elleriyle Aslı’yı evden çıkartıyor. Peki Aslı Barış’ı nasıl bu kadar kızdırdı? Aslı ise Barış’ın kapısının önünden ayrılmayıp kendini affettirmenin yollarını arıyor. Barış ise camdan Aslı’yı seyretmekle yetiniyor. İkili yeni bölümde tamamen ayrılacak mı yoksa barışacak mı? Tüm merak edilenler bu akşam Star TV’de sizlerle.

Ateş Böceği Yeni Fragman Bomba Gibi Geldi

Ateş böceği yeni bölümAteş Böceği yeni fragman yine heyecan dolu geldi. Aslı ve Barış’ın sinirli ve kötü halleri ile dolu olan fragmanda ikilinin arasına kara kedi girmiş gibi görünüyor. 8.bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin son bölümünde Aslı’nın geçmişten gelen korkuları gün yüzüne çıkmaya başlamıştı. İkili Teo’nun izinden giderek çıktıkları yolculukta, hem kendilerini hem de ilişkilerini sorgulamışlardı. Bu yolculuğun sonu ise Barış için hiç hayırlı görünmüyor.

Ateş Böceği Dizisi Konusu

İlginç bir tesadüf sonucu tanışan iki kişinin eğlenceli aşklarını anlatan Ateş Böceği dizisi büyük kitleleri ekran başına toplamayı başardı. Başrollerini Nilay Deniz ce Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizinin diğer oyuncuları arasında; Umur Yiğit Vanlı, , Berkay Tulumbacı, Durul Bazan, Belma Canciğer, Alicia Kapudağ, Çağrı Çıtanak, Derya Alabora, Şebnem Dilligil, Seda Güven, Tayra Bahar yer alıyor. Bir tarafta çekici, çok başarılı fakat aşkla arası mesafeli olan ve hayatın ilginçliğini kaybettiğine inanan bir boşanma avukatı Barış. Diğer tarafta ise eğlenceli, akıllı, cıvıl cıvıl fakat ailesini geçindirebilmek için taksi şoförlüğü yapan genç ve güzel kız Aslı. Diğer bir adı ile ateşböceği. Yolları kesiştiği gibi hayatları da kesişir ve eğlenceli bir maceranın içerisinde bulurlar kendilerini.

Güncelleme: 17/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın