Seda Akgül Kafesini İşletemeyince Kapattı | Fisilti.NET
Magazin

Seda Akgül Kafesini İşletemeyince Kapattı

FOX’ta sunduğu ‘’Ne Seninle Ne Sensiz’’ programına ara verilen ünlü sunucu Seda Akgül, geçtiğimiz kış Balat’ta kafe açmıştı. Yalnız ünlü sunucu ne yazık ki kafesini kapatmak zorunda kaldı. Büyük bir hevesle mekanını açmış, eşyalarını titizlikle seçmiş olan ünlü sunucu geçtiğimiz cumartesi kafesinin tabelasını indirip binayı boşalttı.Akgül, büyük bir hevesle açtığı kafesinin tüm aksesuarlarını ve eşyalarını özenle seçmişti. Şu sıralarda Alaçatı’da tatilini devam ettiren sunucu kafesini kapattığı için çok üzgün olduğunu belirtti. Kafesinin ilgilenmediği için kapattığını söyleyen sunucu ilerleyen zamanlarda tekrardan bir kafe açabileceğinin müjdesini verdi.

Seda Akgün İşletmeci Bulamamaktan Yakındı

Seda Akgül Kafesini İşletemeyince KapattıŞu sıralarda Alaçatı’da tatilini sürdüren ünlü sunucu Medyatava’ya yaptığı bir açıklamada şu şekilde konuştu ‘’Kafemi iş yapmadığı için değil, işletmeci bulamadığımdan dolayı çok üzülerek kapattım, ileride tekrardan bir kafe açmayı düşünüyorum’’ diyen Akgül şu şekilde devam etti, ‘’Çok harika bir mekan yapmıştım. İçi müze gibiydi, eşyalarını ben seçmiştim, yemekleri çok güzeldi, ancak işletmeci bulamadım. Çırpındım çabaladım ama kim geldiyse memnun kalmadım. Kafe, ben başında durduğum zamanlarda çok iyi iş yapıyordu fakat FOX’ta 5 gün canlı yayın yapmak durumunda kalınca kafe ile pek ilgilenemedim. Geçen cumarteside taşındım. Çok üzülerek kapattım maalesef. Tabi yeniden bir kafe açma projem var fakat bu kez daha yakın bir yere ve bahçesi daha büyük olan bir kafe açacağım’’ dedi. Aynı zamanda 28 Ağustos itibari ile FOX’ta reality şov programına devam edeceğini bildiren Akgül, bu kez psikologla veya avukat ile değil, tek başına olacağını da açıklamasında ifade etti.

Ne Seninle Ne Sensiz Akgül’ün Başarısı

Program Fox TV’de izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Ünlü sunucu Akgül ile Psikiyatr Dr. Ümit Yazman ve Avukat Feyza Altun ile sunduğu programda, ilişkisini düzeltmek isteyen çiftlerin, ilişkilerini nasıl düzelteceklerine dair ipuçları yer alıyordu. Çiftler program ile yeniden nasıl mutlu bir çift olmanın yollarını buluyor ve belki de birçok evlilik kurtuluyordu. Bu zamana kadarki yaptığı tüm programlar ile izleyicisinin beğenisini kazanan Akgül bakalım yeni programı ile nasıl şahaneler yaratacak.

Güncelleme: 17/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın