Çocuklar Duymasın Yeni Bölümde Romantizm ve Komedi Bir Arada | Fisilti.NET
Diziler

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümde Romantizm ve Komedi Bir Arada

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Haluk Meltem’e romantik bir akşam yemeği hazırlıyor! Çocuklar Duymasın dizisinin 5.bölüm 2.fragmanı yayınlandı, fragmanda göründüğü kadarıyla yeni bölümde Haluk’un içindeki taş fırın erkeği gidiyor, yerine duygusal ve romantik bir erkek geliyor. Haluk’un hiç romantik olmamasından şikâyetçi olan Meltem sonunda pes edip Haluk’la kavga ediyor. Bunun üzerine Meltem’in kalbini çok kırdığının farkına varak Haluk, Meltem’e romantik ve duygusal bir sürpriz yaparak izleyicilere de duygusal anlara yaşatacak. Bakalım Haluk kendini affettirebilecek mi?


Çocuklar Duymasın Yeni Fragmanda Haluk Mutfağa Giriyor Ortalık Karışıyor!

Çocuklar Duymasın yeni fragman yayınlandı, bu bölümün duygusallığından olayı yeni bölümde dizi reyting rekorlarını kıracak gibi görünüyor. Taş Fırın Haluk Meltem’e yemek hazırlayınca ortalık karışıyor. Taş Fırın Haluk Meltem’in artan romantizm arzusuna yetişemeyince Meltem artık patlıyor ve ikili arasında bir gerilim, kavga meydana geliyor. Bu tartışmanın sonunda ise Meltem Haluk’a küsüyor. Haluk’tan bir daha hiçbir şey istemeyeceğini belirten Meltem’in bu sözüne karşılık Haluk bayağı üzülüyor. Meltem’e kendini affettirmek isteyen ve gönlünü almak isteyen Haluk ise kendinden hiç beklenmeyecek derecede bir romantiklik yapıyor. Meltem için romantik bir akşam yemeği hazırlayan Haluk mutfağa girdiğinde, birbirinden komik anlar yaşanıyor. Seyirci bu bölümde gülmeye ve romantizme doyamayacak gibi görünüyor.

Çocuklar Duymasın Dizisi Oyuncuları Fiziksel Değişimleri İle Dikkat Çekiyor

Çocuklar Duymasın dizisi ilk bölümünü 2002 yılında yayınlamıştı. Yayın süresine bir süre aran veren dizi ise yeni bölümleri ile bu yaz yeniden ekranlara geri döndü. Kanal D ekranlarında yeniden başlayan diziye yeniden Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı yer alıyor. Fenomen dizi eskiden olduğu gibi yine merakla ve ilgiyle takip ediliyor. Merakla beklenen yeni bölümleri ile dizi 7’den 70’e herkesi ekran başına topluyor. ‘Taş Fırın’ lakabı ile literatüre geçen Tamer Karadağlı ve Meltem karakteri ile gönüllerde taht kuran Pınar Altuğ ve özlenen kadrosu ile dizi Kanal D ekranlarında başladı. Dizide özellikle oyuncuların fiziksel değişimleri büyük ilgi gördü ve çok şaşırttı.

Güncelleme: 19/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın