Hacı Sabancı Özge Ulusoy'u Kızdırmaya Çalışıyor | Fisilti.NET
Magazin

Hacı Sabancı Özge Ulusoy’u Kızdırmaya Çalışıyor

Hacı Sabancı ile geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın eski eşi Ağu Yağtu ile bir gece kulübünde karşılaştılar. Kalabalığa aldırmadan sabah 5’e kadar dans eden ve yakınlaşan ikili sabah olunca dağıldı. Peki Ulusoy arkadaşım dediği Yağtu için neler söyledi?


Geçtiğimiz günlerde Ortaköy’de bir kulüpte karşılaşan ikili birbirlerini görmezden geldi. Sabancı bir süre sonra arkadaşları ile birlikte deniz motoruyla kulüpten ayrıldı. Yağtu’nun ekibi ise eğlenmeye devam etti. İkilinin Emirgan’daki gece kulübünde sabaha kadar eğlendiğini ve yakınlaştığını Posta ortaya çıkarmıştı. Ulusoy’un ‘’dostum’’ dediği kişiler arasında olan Yağtu büyük ayıp etti. Ulusoy’un olayın ardından şu kelimeleri söylediği duyuldu: ‘’Haberi görünce şok oldum! Araştırdım, sordum. Meğer gerçekten o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon edip inkar etmek istese de telefonu açmadım. Instagram’dan da sildim. Ahu, benim için artık yok. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. Onlar bir tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.’’

Özge Ulusoy’dan Hacı Sabancı’ya Gönderme

Özge Ulusoy saç rengini değiştirdi ve Instagram’a fotoğraf koydu. Fakat fotoğrafın altına öyle bir açıklama yaptı ki akıllara ‘’Hacı Sabancı’ya mı gönderme yapıyor?’’ Sorusunu getirdi. Uusoy paylaştığı fotoğrafı şu not ile paylaştı: ‘’Şimdi gel gör beni. Bambaşka biri.’’ Ulusoy’un fotoğrafının altına birçok soru gelince, güzel manken fotoğrafını yoruma kapattı.

Hacı Sabancı Bu Kez İlkem Öztürk İle Ulusoy’u Kıskandırdı

Sabancı, Ulusoy’u sadece Yağtu ile kıskandırmak ile kalmadı. Sabancı bu sefer de İlkem Öztürk ile Mikonos’ta görüntülendi. Sabancı bu aşk dedikodularına sessiz kalırken, Öztürk’ün yakınlarına ‘’Daha çok başındayız’’ dediği duyuldu. Bu durum da akıllara ‘’Sabancı ex aşkı Ulusoy’u kıskandırmaya mı çalışıyor?’’ sorusunu getirdi. Çünkü Yağtu gibi Öztürk’te Ulusoy’un arkadaşı. Eğer amacı bu ise başarmış gibi görünüyor. Bu aşk iddialarına çok kızan Ulusoy, ikilinin aşk dedikoduları için ‘’İlkem zaten hep Hacıdan hoşlanıyordu. Onda gözü vardı’’ diyormuş. Bakalım çiftin aşk iddialarının sonu ne olacak?

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un boşanacaklar mı? Tıklayınız.

Güncelleme: 21/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın