İki Yalancı Yeni Fragmanda Duygu Serkan'ı Kazanmak İçin Yeni Planlar Yapıyor | Fisilti.NET
Diziler

İki Yalancı Yeni Fragmanda Duygu Serkan’ı Kazanmak İçin Yeni Planlar Yapıyor

İki Yalancı yeni fragman kısa bir süre içerisinde yayınlandı. Romantik komedi türünde olan Kanal D dizisinin son bölümünde Duyu ve Serkan’ın samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bölüm sonunda Alp’in tanık olduğu manzarada diziye damgasını vurdu. Dizinin 7.bölüm fragmanı ile yeni yeni ipuçları da gelmeye başladı. Dizinin son bölümünde Burcu’nun Cenk ile ilgili almış olduğu karar Naci’yi derinden etkilemişti. Burcu’nun elinden kayıp gittiğinin farkına varan Naci çok üzülmüştü. Burcu ise Cenk’i öperek ‘’Bu tarihi hiç unutma’’ demiş ve yeni bir ilişkiye başlamış olmuştu. Serkan’ın herkesin içinde kız arkadaşına yaptığı evlenme teklifi ise şok etkisi yaratmıştı ve Duygu intikam planını yapmaya başlamıştı. Yüzüğünü kaptırdığını düşünen Duygu, Esra ile Serkan’ı ayırabilmek için kollarını sıvar. Serkan ile Duygu’nun fotoğraflarını gören Esra ve Alp ise büyük bir şaşkınlığa uğrar. Gelecek gölüm fragmanında ise göründüğü kadarıyla Duygu, Serkan’ı geri kazanmak için yaptığı planda önemli bir adım atacak gibi görünüyor.


İki Yalancı Yeni Bölümde Serkan Duygu’ya Koşuyor

İki Yalancı yeni bölüm fragmanında Duygu’nun katıldığı dans kursuna Serkan’ın da katıldığına eşlik ediyorsunuz. Eğlenceli görüntülerin ortaya çıkacağı yeni bölüm merakla bekleniyor. Serkan’ın kız arkadaşı ile yakınlaştığını fark eden Duygu, duruma hemen müdahale etmek isteyecek ve ayağı sakatlanmış gibi numara yapacak. Duygu’nun acı çektiğini gören Serkan ise kız arkadaşını bırakarak hemen Duygu’ya yardım etmeye gidecek. Geçtiğimiz bölümde Alp’in takıntılı tavırlarını fark eden Serkan, Duygu’nun böyle biri ile olmasını istemediğinden onunla konuşmak istemişti. Duygu ise Serkan’ın kendisini önemsediği fark edince ona nazlanmaya başlamıştı. Serkan gördüklerini Duygu’ya açıklayabilecek mi? Yoksa Duygu Alp ile olmaya devam edecek mi? Hepsi yeni bölümde sizlerle.

İki Yalancı Dizisi Konusu

İki Yalancı dizisi, dizileriyle büyük beğeni kazanan başarılı yapımcı Gani Müjde’nin yeni dizisidir. Oğuzhan Koç’la yaşadığı aşk ile gündemde olan Yağmur Tanrısevsin ve O Hayat Benim dizisinden şöhreti yakalayan Keremcem aynı projede buluştu. Yönetmenliğini Eda Toksöz yapmakta olup, dizi Romantik-Komedi tarzında izleyicilerini her pazartesi ekran başına toplayıp eğlencenin dibine vurmaktadır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümde neler olacak tıklayınız.

Güncelleme: 21/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın