Meryem Yeni Fragman Yayınlandı | Fisilti.NET
Diziler

Meryem Yeni Fragman Yayınlandı

Meryem yeni fragman yayınlandı yayınlanalı izleyiciler dizinin yeni bölümünü dört gözle bekliyorlar. 4. Bölüm fragmanı ile izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Dramatik dizi ekran başına 7’den 70’e herkesi toplamayı başardı. Dinin senaryosu günümüzün klişe senaryolarından çok farklı. Bu akşam ekranlarda olacak dizide neler yaşanacak? Dizinin yayınlanan yeni bölümünde Oktay ile Meryem’in ilişkisi olduğunu öğrenen Güçlü, bunu ortaya çıkartmak için elinden geleni ardına koymayacak gibi görünüyor. Heyecan dolu anların dolu olduğu yeni bölümde bakalım neler yaşanacak.

Meryem Yeni Bölümde Savaş Meryem’i Kaçırıyor!Meryem yeni bölüm bomba gibi geliyor. Heyecan dolu dizi yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Oktay ile ilgili tüm gerçekleri öğrenmeye adım adım yaklaşan Meryem, ondan adım adım uzaklaşmanın yollarını arar. Savaş ise Meryem’in birini koruduğunu düşünür ve gerçekleri öğrenmek için Oktay’dan yardım ister. Oktay ise göz boyamak için Arif’i bir kliniğe yerleştirir. Meryem’e bir yalan daha söyler. Güçlü ise Meryem’in peşine düşmüştür. Oktay ve Meryem ilişkisini öğrenmek üzeredir. Peki son bölümde neler yaşanmıştı? Meryem’in evini ve fırını ateşe veren Savaş, Meryem2in ateşlerin arasında kalması ile Meryem’i kurtarmıştı. Meryem ise baygın olduğundan dolayı onu kurtaranın Oktay olduğunu zanneder. Bu durum ise Oktay’ın işine gelecektir. Gözlerini hastanede açan Meryem her ne kadar Savaş’tan şikayetçi olmak istemese de Oktay’ın baskılarına dayanamayıp Savaş için uzaklaştırma kararı çıkarttırır. Turan’ın ise Meryem’in yakını olduğunu öğrenen Savaş, bu işte de babasının parmağı olduğunu anlar. Savaş Meryem’den sorularının cevabını alana kadar onun peşini bırakmayacaktır. Meryem’in ağzından laf almak ister fakat alamayınca onu kaçırır. Oktay deliye döner. Yalnız Meryem’in tehlikede olduğunu düşündüğünden dolayı deliye dönmez, sırrının ortaya çıkacağını düşündüğünden dolayı deliye döner ve her şeyi yapabilecek konumdadır.

Meryem Dizisi Konusu

2 Ağustos’ta yayın hayatına başlayan dramatik Meryem dizisi ilk bölümünde oldukça sevildi. Kanal D ekranlarında yer alan dizinin başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç paylaşıyor. Filmin ana konusu olarak iki sevgilinin arasında yaşanan fedakârlık işlenmektedir. Dizinin birinci bölümünde gerçekleşen trafik kazası sonrasında Meryem ve Oktay arasındaki işler değişecek araya Savaş’ın intikamı katılacaktır.

İki Yalancı dizi için tıklayınız.

Güncelleme: 23/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın