Murat Başoğlu ve Eşi Türkiye'den Ayrılıyor! | Fisilti.NET
Magazin

Murat Başoğlu ve Eşi Türkiye’den Ayrılıyor!

Murat Başoğlu teknede bir kadınla öpüşürken objektiflere yansımıştı. Evli olan sunucu Başoğlu bu haberden sonra Bodrum’da ki evine kapanmıştı. Başoğulu, eşi Bermek ve 14 yaşındaki oğlu ile birlikte ABD’ye gitme kararı aldı. Aile bu hafta sonu Türkiye’den ayrılacak. Son yılların en çok konuşulan skandalına konu olan Başoğlu, evli ve çocuklu bir sunucu. Bodrumda bir tekneden sarışın bir kadın ile öpüşürken görüntülenen sunucu, fotoğraftaki kadının evli yeğeni olduğunu ileri sürmüştü. Yalnız bu haberler çıktıktan sonra Başoğlu, aynı kadının aynı zamanda kuzeni ve amcasının kızı olduğunu da söylemişti.

Murat Başoğlu Özbeöz Yeğeni İle Yakalandı!
Sözcü Gazetesi’ndeki Eda Sönmez’in haberine göre; Başoğlu olayın ardından, yaptığı bir açıklamada da öpüştüğü kadını tanımadığını ve iki saatlik bir ilişki yaşadığını, büyük bir hata yaptığını ve bedelini de çok ağır bir şekilde ödediğini söylemiş. Ancak Başoğlu, bu süreç içerişinde her ne kadar açıklama yapacağını ve hukuksal mücadele başlatacağını, yayın yasağı getireceğine dair kanıtlar sunacağını söylese de bu iddiaların aksini ispatlayacak bir kanıt girişiminde bulunamadı. Burcu Başoğlu Kabadayı dahil olmak üzere eşi Hande Bermek’in de suskunluğa bürünmesi iddiaları doğruluyor. Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı’ndan ise öyle bir açıklama geldi ki iddialar kesinleşti. Selçuk Kabadayı eşi Başoğlu Kabadayı’ya boşanma davasını açtı. Günlerdir konuşulan ensest ilişki dedikodularına Selçuk Kabadayı noktayı koydu. Gazetecilere şöyle açıklama yaptı; ‘’“Burcu Başoğlu, Murat Başoğlu’nun öz ağabeyinin kızıdır. Bunu özellikle altını çizerek belirtiyorum. Kendisi özbeöz yeğenidir. Bugün Anadolu Adliyesi’ne boşanma dilekçemizi verdik. 6’ıncı Aile Mahkemesi Dosya Numarası: 2017/ 673’tür. Bu sürece artık yargı karar verecek. Kendisinden 2 milyon lira talebimiz oldu. İş yargı sürecinde olduğundan şuan açıklama yapmak pek doğru değil’’ dedi. Başoğlu’nun ise kendisini kamuoyu önünde nasıl koruyacağı merak konusu.

Hande Bermek ‘’Zamana İhtiyacım Var Dedi’’

Hande Bermek ise bu iddialara yönelik şu açıklamayı yaptı; ‘’Sadece bir insan değil, bir eş, bir kadın ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan olayları sevgiyle kucaklıyorum ve değerlendiriyorum. Zamana ihtiyacım var’’ dedi.

Hacı Sabancı sabaha kadar eğlendi.

Güncelleme: 23/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın