Samsung Galaxy Note 8 için Yeni Bir Renk Seçeneği Geliyor! | Fisilti.NET
Teknoloji

Samsung Galaxy Note 8 için Yeni Bir Renk Seçeneği Geliyor!

Galaxy adını verdiği seri halinde akıllı telefonlarını geliştirmeye devam eden Samsung, kullanıcıların ilgisini çekecek ve onların zevkine hitap edecek olan telefonlar da geliştirmeye önem veriyor. Serinin her yeni telefonunda daha üstün özelliklere sahip olan cihazları ortaya çıkarmayı başaran Samsung’un son olarak merakla satışa sunulması beklenen son ürünü samsung galaxy note 8 ile ilgili bir yenilik yapıldığı belirtildi. Seride daha önceki telefonlarda karşılaşılmayan bir detay olarak Samsung’un bu yeni telefonunda farklı bir renk alternatifine sahip olması mümkün olacak. Bu yeni renk Orchid Gray adı ile bilinen Orkide Grisi olacak.

Orkide Grisi Galaxy Note 8’in Fotoğrafları da Yayınlandı!
Bilişim ve mobil dünyaya ait bilgileri sızdırmasıyla ün kazanmış olan ünlü blog yazarı Evan Blass tarafından atılan twitte galaxy note 8 için orkide grisi rengine sahip olan yeni alternatif renk seçeneğinin geleceği duyurulurken aynı zamanda ürünün fotoğrafına da yer verildi. Galaxy Note 8’in yeni rengiyle birlikte önden arkadan görünümüne yer verilen fotoğrafta aynı zamanda Note 8 için geliştirilmiş olan kalem de görünüyor. Telefonla olduğu gibi cihazda kullanılacak olan kalemde de Orkide Grisi rengine yer verilmiş durumda. Tanıtılmasına 24 saatten de az bir süre kalan cihazla ilgili olarak teknik detaylar da konuşulmaya başlandı.

Galaxy Note 8 Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung tarafından resmi olarak tanıtımının yapılmasına çok kısa bir süre kalmış olan note 8 için önceden belirtilen özelliklerin dışında yeni özellikler de şimdiden ortaya çıktı. Öncelikle ürünün görsellerinden de anlaşıldığı kadarıyla Galaxy Note 8’in arka yüzünde bir parmak izi okuyucuya yer verilecek. Bu kısım arka kameranın sağında yer alan küçük bir bölümden oluşuyor. Bununla birlikte parmak okuyucu ile aynı çizgide iki tane objektif ve çift LED flaşa yer verildiği görülüyor. Bunların dışında kesin bilgiler olmasa da Galaxy Note 8’in Super AMOLED 6.3 inçlik bir ekrana sahip olacağı, Snapdragon 835 işlemci ile destekleneceği düşünülüyor. Ürünün aynı zamanda 6 GB belleğe ve 64 GB’lık dahili hafızaya sahip olması da bekleniyor.

Sosyal medyada fotoğraflarınız nasıl olmalı bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 23/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın