Kalp Atışı Yeni Fragmanda Eylül Vuruluyor Mu? | Fisilti.NET
Diziler

Kalp Atışı Yeni Fragmanda Eylül Vuruluyor Mu?

Kalp atışı yeni fragman yayınlandı, izleyicinin karşısına 9.bölümü ile gelecek olan dizinin fragmanı izleyiciler ile buluştu. Her hafta izleyicisini şaşırtmayı başaran dizi, her hafta izleyicinin karşısına farklı bir olay ile çıkarak heyecana heyecan katıyor. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde olayların yine ardı arkası kesilmeyecek. Hastanenin bahçesinde bulunan küçük bir kızın büyük sırrı bütün dengeleri değiştirecek. Hastanenin savaş alanına döndüğünün göründüğü fragmanda Eylül’ün vurulduğunu düşündüren bir görüntü diziye damgasını vurdu! Peki, yeni bölümde neler olacak? Eylül vurulacak mı? İzleyici büyük bir heyecanla yeni bölümü bekliyor. Hepsi bu akşam televizyon ekranlarınızda sizlerle.

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Süleyman ve Ziyanur’un karşı karşıya geldiği; Eylül’ün ilişkilere inanmadığı gerekçesi ile Oğuz’u reddettiği ve hastanenin adeta bir savaş alanına döndüğü heyecan ve gerilim dolu sahnelerden oluşan 9.bölüm fragmanı büyük heyecan yarattı. Kalp Atışı yeni bölüm ekranlara bomba gibi gelecek. Ali Asaf’ın Eylül için hazırladığı sürpriz gece hiç beklenmedik bir şekilde son bulacak. Hastane bahçesinde bulunan küçük kızın sırrı, Ziyanur’un ve Süleyman’ın bitmeyen öfkeleri, Eylül için savaşa giren Oğuz’un vazgeçişleri hepsi yeni bölümde sizleri bekliyor. Bütün bu olaylar yaşanırken aynı zamanda sıradan gibi gözüken bir hırsızlığın ardındaki büyük tehlike, tüm hastanenin üzerini kara bulutlar gibi kaplayacaktır. Birbirini doğuran olayların sonucunda bu bedeli masum insanlar ödeyecektir.

Kalp Atışı Dizisi Konusu

Kalp Atışı dizisi hikâyesi Ege’de bir kasabanın lisesinde başlar. Ali Asaf ve Eylül’ün yolları yıllar geçtikten sonra İstanbul’un en iyi hastanelerinden birinde tekrardan kesişir. Beyin Cerrahı olan Eylül, zamanında öğretmenlerin uğraşmak istemediği, sürekli okul değiştiren asi bir genç kızdır. Babası onu son kovulduğu okuldan aldığı zaman bile hiç üzülmemiş ve ağlamamıştır. Babaannesi ona yuvasını açmıştır. Ali Asaf ise başarılı bir doktorken İstanbul’da taşrada bulunan bir okula öğretmen olarak gelmiştir. Böylece yeteneklerini Eylül2e aktararak onu çok başarılı bir beyin cerrahı yapar. Bir süre sonra Eylül ile aralarındaki duygunun farkına varır ve onun gitmesine izin verir. İki aşık yıllar geçtikten sonra doktor olarak karşılaşırlar. Dizide Eylül2ün hayata meydan okuma hikâyesi anlatılmaktadır.

Meryem dizisi hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 25/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın