Seda Sayan Yaşının Küçültülmesi İçin Dava Açtı! | Fisilti.NET
Magazin

Seda Sayan Yaşının Küçültülmesi İçin Dava Açtı!

Sibel Can’dan sonra Seda Sayan’da yaş küçülttürmek için mahkemeye başvuruda bulundu. Yaşının olduğundan 6b yaş daha büyültüldüğünü söyleyen Seda Sayan asıl yaşını bayağı merak ettirdi. Magazin haberlerine konu olan ‘’Asıl yaşı kaç?’’ sorusu büyük merak uyandırıyor. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran ünlü sanatçının hayatı araştırılmaya başlandı. Peki Sayan’ın gerçek yaşı ne? Kaç yaşında? Ünlülerin bu akımı yaşlarını olduğundan daha küçük göstermek amacı ile reklam yaptığı konusunda hem fikir olan gazeteciler de bulunmakta. İşin aslını artık ünlülere bırakacağız.

Seda Sayan 6 Yaş Küçülüyor!

Sibel Can sahnelere çıkabilmek için 1985’te ailesi tarafından yaşının 6 yaş büyültüldüğünü söylemişti ve dava açmıştı. Can’ın 1964 olarak büyültülen nüfus tarihi 1970 olarak düzeltildi. Sayan ise Sibel Can’ın örneğini göstererek ‘’Aynı şekilde benimde sahnelere çıkmam için 1978 yılında yaşım 6 yıl büyültüldü’’ dedi ve davayı açtı. Posta Gazetesinin haberine göre Sayan 1959 olarak büyültülen doğum yılının 1965 yapılamasını talep ediyor. Buna göre yaşı 58 olarak gösterilen Sayan’ın yaşı 52 olarak değiştirilecek.Seda Sayan’ın Bahtsız Kaderi!

Gerçek ismi Aysel Gürsaçer olan Sayan, müzik dünyasındaki ilk çıkışını 1980li yıllarda yapmıştı. ‘’Bebeğim’’, ‘’Ah Geceler’’, ‘’Sensizliğe Yanarım’’, ‘’Ben Sana Demedim mi’’ ve ‘’Var Mısın’’ gibi parçalar ile çıkışını yapmıştı. Birçok dizide de oyuncu olarak yer alan ünlü sanatçı uzun bir süre sabah kadın kuşağı programlarında yer aldı. Bir dönem televizyonlarda yayınlanan bir yarışma programında Muazzez Abacı ve İbrahim Tatlıses ile jüri üyeliği de yapmıştı. Oldukça fazla evlenip boşanan ünlü sanatçı en son 1 Şubat 2008’de kendinden 23 yaş küçük olan şarkıcı Onur Şan ile evlenmişti. Sanatçının nikahını ise Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymıştı. Mahsun Kırmızıgül gibi ünlü isimlerinde aralarında bulunduğu başka kişiler ile de ilişkisi olduğu öne sürülen Sayan’ın şuan hayatında kimse bulunmuyor. Sayan bu haberden önce en son yüzüne yaptırdığı estetik müdahaleleri gündeme gelmişti ne yalan söyleyelim güzele ne yakışmaz ki, sanatçı adeta yıllara meydan okuyor.

Murat Başoğlu teknede bir kadınla öpüşürken objektiflere yansımıştı. Devamı için tıklayınız.

Güncelleme: 25/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın