Çocuklar Duymasın Yeni Fragman Yayınladı: Gönül ve Tuna'nın Düğün Videoları Silinince Olaylar Oluyor! | Fisilti.NET
Diziler

Çocuklar Duymasın Yeni Fragman Yayınladı: Gönül ve Tuna’nın Düğün Videoları Silinince Olaylar Oluyor!

Çocuklar Duymasın yeni fragman iddialı bir şekilde ekranlara geldi. 6.bölüm fragmanını yayınlanan dizinin fragmanında Gönül ve Tuna’nın düğün videosu harddisk bozulunca siliniyor.Pek Gönül bu duruma nasıl bir tepki verecek? Her seferinde fotoğrafları dijitalden aktararak eski usul bastıran Haluk ile dalga geçen Tuna, harddiski bozulunca Gönül ile düğünlerinin fotoğraflarına ve videosuna ulaşamaz. Bir müddet sonra Gönül evlilik yıl dönümlerinde düğün videosunu izlemek isteyince ortalık karışacaktır. Tuna ve Haluk, hiç kimseye fark ettirmeden harddiski tamir edebilecekler mi merak konusu? Her bölüm izleyicin karşısında farklı ve eğlenceli bir olayla gelen dizinin yeni bölümü de oldukça merak konusu.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Bomba Gibi Geliyor

Çocuklar Duymasın yeni bölüm yine bol kahkahalı bol olaylı geliyor. Meltem Haluk’un sosyal medyada ikisinin bir fotoğrafını paylaşmasını ve altına da romantik sözler yazmasını istiyor, Taş Fırın Haluk için ise bu oldukça zor bir durum. Bakalım Haluk paylaşım yapacak mı? Selçuk’un eski karısı olan Mary, Türkiye’ye geri dönüyor. Amacı ise Selçuk’un eski sevgilisini ortaya çıkarmaktır.Kanal D’nin soluksuz takip dilen dizileri arasında yerini alan dizide yeni bölüm bayağı eğlenceli ve olaylı geçecek gibi duruyor. Peki, Haluk Meltem ile fotoğraflarını paylaşacak mı? Yoksa yine Meltem’in istediğini yapmayıp onu küstürecek mi? Tuna hardiskin bozulması ile silinen düğün videolarının açıklamasını Gönül’e nasıl yapacak? Yoksa hardiski tamir etmeyi başaracaklar mı? Bu soruların hepsi bu akşam 20:00’da sizlerle.

Çocuklar Duymasın Dizisi Yine Ekranların Favorisi

Çocuklar Duymasın dizisi televizyon ekranlarına ilk olarak 2002 yılında merhaba demişti. Yayın süresine bir müddet ara veren dizi bu sene tekrardan ekranlara bomba gibi geri döndü. Ekranların fenomen dizisi olan dizi, yine fenomenliği elden bırakmadı. Taş Fırını Haluk hala Türk erkeklerinin kendinden bir parça bulduğu bir karakter, Meltem ise Türk kadınların kendini bulduğu bir karakter olarak izleyicisinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Dizinin başrollerinde yine Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı bulunuyor.

Kalp Atışı dizisi için tıklayınız.

Güncelleme: 27/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın