Murat Yıldırım Eşi İle Birlikte Hacca Gitti | Fisilti.NET
Magazin

Murat Yıldırım Eşi İle Birlikte Hacca Gitti

Türk Hava Yolları’na ait uçak ile eşi ve ailesiyle Cidde’ye giden Murat Yıldırım, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’n de uçağa binmeden ihrama girdi. Gazetecilerin sorularını da yanıtlamadan geçmeyen oyuncu ‘’Bana daha öncede kutsal topraklara gitmek nasip olmuştu. Eşim de çok istiyordu. Ona da bu sefer kısmet oldu.Babam ve annem de bizimle beraber gelecekler. Tabii ki kutsal topraklara gitmek çok güzel bir duygu ve çok heyecanlıyız’’ dedi.

Murat Yıldırım ve Ailesi İhrama Girdi

Oyuncu Yıldırım eşi İmane Elbani ve ailesiyle birlikte Atatürk Havalimanı’nda göründü. Yıldırım, Medine’ye gideceklerini söyledi. Ailesiyle birlikte kutsal topraklara doğru yol alan ünlü oyuncu, kendisine daha öncede nasip olan bu ziyaretin eşi için ilk olduğunu da belitti. Aile dün hac için kutsal topraklara uçtu. THY2nin tarifeli uçağıyla saat 12:40’da İstanbul’dan Cidde’ye uçtular. Kendisi ile birlikte eşini ve ailesini de hacca götüren Yıldırım ne kadar hayırlı bir eş ve evlat olduğunu göstermiş oldu. Hacca giden Yıldırım ve eşi 3 gece de Medine ve 10 gece Mekke olmak üzere toplam olarak 13 gün kutsal topraklarda kalacaklar. Yıldırım daha öncede hacca gittiğini belirterek ailesini hacca götürdüğü yönünde bir açıklama da yaptı. Ünlü çift 2016 yılında evlenmişti. Çift Londra’da tanışmıştı ve Taksim’deki CVK Otel’de de nikahları kıyılmıştı. Oyuncu 2008 yılında oyuncu olan Burçin Terzioğlu ile evlenmişti ve 2014 yılında ayrılmışlardı.

Yıldırım İnşallah Oscar’a Gideriz Dedi

Yıldırım rol aldığı Ayla filminin Oscar’a aday gösterilmesi ile ilgili sorulan soruları da yanıtsız bırakmadı. Yıldırım, şunları söyledi :‘’Gerçekten çok güzel bir duygu. Gerçek bir hikayeden uyarlama zaten sizde biliyorsunuz. Kore Savaşı’nda Türkler olarak bizler Güney Korelilere yardım ettik. Bir kız çocuğunu üç sene boyunca askerlerimiz orada alıyorlar. Ona hem öğretmenlik hem babalık hem de askerlik görevini öğretiyorlar. Kız çocuğu büyüyor. Hikaye ise bu kız çocuğunun yıllar sonra orada görev yapan Süleyman asker ile karşılaşmasını anlatıyor. Ben de ilk okuduğumda çok etkilenmişti. İnşallah Oscar’a gideriz’’ dedi. Ardından ailesi birlikte Cidde’ye uçtu.

Seda Sayan yaşı hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 27/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın