Adı Efsane Yeni Fragman Çıktı! Final Bölümü Bomba Gibi Geliyor! | Fisilti.NET
Diziler

Adı Efsane Yeni Fragman Çıktı! Final Bölümü Bomba Gibi Geliyor!

Adı Efsane yeni fragman bomba gibi geldi. Final bölümünü yapacak olan dizinin finalinde heyecan dolu dakikaların yaşanacağının habercisi olan fragmanı izleyici soluksuz takip etti. Sal akşamı ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünde Sibel’i içine düşürdüğü tuzaktan kurtarmayı başaran Fikret sonra onu kendi evine götürür.Büyük bir ilgi ile takip edilen dizinin final bölümü ekranlara bomba gibi gelecek. Sibel yaşadığı olayın travmatik etkisinden kurtulabilecek mi? Dizinin final bölümünde izleyicileri ne gibi sürprizler bekliyor? Sibel kendisini kurtaran Fikret’in yanından ayrılmasını istemez. Birlikte geçirdikleri bu gece Sibel ve Fikret aşının doğumu niteliğinde olacaktır. Fikret sonunda Sibel’le evlenmeye karar verir ve ona evlenme teklifi eder. Bu teklif ise hayatlarında dönüm noktası olacak maçta yapar.

Adı Efsane Yeni Bölümde Naz Kendisi Hakkında Öğrendiği Gerçeği Kabullenecek mi?

Naz doğum gününde, Sinan’ın babası olduğunu öğrenir. Naz, bu gerçeği kabullenecek midir peki? Tayfa ise Sadık’ın yumruğundan sonra hareketsiz bir şekilde yatan Kıvanç’ın durumu karşısında yeni bir sınavdan mı geçiyor? Bu sınavı Kıvanç mı; yoksa Tayfa mı kazanacak? Bütün soruların cevapları Adı Efsane yeni bölüm olan final bölümünde sizleri bekliyor. Sadık’ın Naz’a yazdığı mektubu bir tek Ali biliyor ve arkadaşını işin içinden kurtarırken Ali’nin hayatında beklenmedik bir sürpriz olacaktır. Ali ve Mercan’ı karşı karşıya getiren bu sürpriz herkes tarafından mutlulukla karşılanacaktır. Sinan’ın Almanya’ya gitmesini istemeyen Reyhan ise hayatının sırrını ortaya döker. Sinan, Naz hakkındaki gerçeği öğrendiğinde Almanya’ya gidecek mi; yoksa gitmeyecek mi? Sibel ise Çiler’in gönderdiği önemli mesajdan sonra Fikret’le bir konuşma yapmıştı. Bu konuşma sonrasında Fikret’in kafasında bulunan ve kafasını kurcalayan tüm sorular tek tek cevap bulacaktır.

Adı Efsane Dizisi 2. Devrede Gençler İle Devam Etti
Adı Efsane dizisi oyuncu kadrosu ile adeta göz dolduruyor. Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirel’in rol aldığı dizi yaz dönemine girdiğinde sadece genç oyuncular ile yolluna devam etti. Bu ünlü isimler diziden ayrılırken genç oyuncular yeteneklerini göstermeye devam etti. 2. Devre olarak yer alan bu dönemde Baran Bölükbaşı, Cem Yiğit Üzümoğlu, Kaan Selvi, Hakan Ummak ve Özgü Kaya gibi genç oyuncular yer aldı.

Çocuklar Duymasın dizisi için tıklayınız.

Güncelleme: 29/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın