Vatan Şaşmaz Platonik Aşk Kurbanı Oldu! | Fisilti.NET
Magazin

Vatan Şaşmaz Platonik Aşk Kurbanı Oldu!

Vatan Şaşmaz dün akşam Beşiktaş’ta bulunan Conrad Otel’da eski manken ve sevgilisi olan 55 yaşındaki Filiz Aker tarafından öldürüldü. Aker, aynı silahla intihar etti. Korkunç olay ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre Şaşmaz ve Aker 2009 yılında bir süre beraberlik yaşadı ve sonra anlaşamayınca ayrıldılar.Ancak Aker ayrılığı hiç kabul edemedi ve Şaşmaz’a platonik aşk beslemeye devam etti. Şaşmaz’ın ailesi ise ‘’Paranoyak bir insanın gazabına uğradı’’ dedi. Şaşmaz’a karşı 10 yıldır saplantılı bir şekilde platonik aşk beslediği ve Aker’in Şaşmaz için ‘’Ona 3-4 trilyon harcadım, kimselere bırakmam. Eşinden boşanmazsa öldürürüm onu’’ dediği yeni iddialar arasında. Aynı zamanda Aker yaklaşık 4 ay önce ailesi ve kendi için mezar taşı yaptırmış. Aker’in yeğeni ise ‘’Vatan’ın hiçbir suçu yok. Teyzem ona platonik âşıktı’’ diye açıklama yaptı. Şaşmaz’ın odasına ve otele girerken görüntüleri ortaya çıktı.

Teyzem Garip Bir İnsandı

Şaşmaz’ı bir otel odasında sırtından 4 kurşunla b-vurarak öldüren Aker, geçtiğimiz yıl Amerika’dan döndüğünde iki ağabeyinde yattığı Tuzla’da bulunan aile mezarlığında kendisi için mezar taşı yaptırmış. Taşı ise Mayıs ayında konulmuş. Aker’in yeğeni ‘’Halam plansız bir iş yapmazdı. Yaşayan üç kardeşi içinde mezarlığı düzelttirdi’’ dedi. Diğer yeğeni Dora ise ‘’Teyzem garip bir insandı. Birkaç ay önce kendi mezarlığını yaptırmıştı’’ dedi. Polis tutanaklarında ise olay ‘’Aker ile Şaşmaz’ın 2009 yılında sevgili oldukları ve anlaşmazlık yaşayarak ayrıldıkları, ancak Aker’in Şaşmaz’dan kopamadığı ve platonik aşk besleyerek, Şaşmaz’ı takıntı haline getirdiği, sürekli Şaşmaz’ı arayarak onunla evlenmek istediği ve sevdiğini söylediğinin yer aldığı iddialar arasında.

Yarım Saate Dönerim Dedi, Vatanı Öldürdü!
Aker ise Şaşmaz’dan karşılık alamadığında sürekli intihar edeceğini ve 2011 yılında ilaç alarak intihar girişiminde bulunulduğu öğrenildi. Aker olaydan önce yeğeni olan Dora Ercan ile eşini otele çağırmış. Burada alkol alan Filiz Aker, yarım saate döneceğini söyleyerek yeğeninin ve eşinin yanından ayrılmış. Aker’in aşağı gelmemesi üzerinde yeğeni telefonunu aramış, Aker telefonu açmayınca da yeğeni otel güvenliğinden yardım isteyerek Aker’in kaldığı odaya çıkmış. Sonrasında dehşet manzara ile karşılaşan yeğeni ‘’Teyzem için çok üzgünüm ama Vatan için 10 kat daha fazla üzüldüm ‘’ dedi.

Murat Yıldırım Eşi ile birlikte hacca gitti bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 29/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın