Aslıhan Güner Öpüşme Sahnelerine Karşı Çıktı | Fisilti.NET
Magazin

Aslıhan Güner Öpüşme Sahnelerine Karşı Çıktı

En son Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in oyuncu kadrosunda yer alan Aslıhan Güner, vizyona 15 Eylül’de girecek olan ‘Ver Kaç’ filminde başrol oynuyor. Yalnız güzel oyuncu senaryoda yer alan öpüşme sahnelerine karşı çıktı. Film ekibi ise Güner’in bu görüşüne saygı duyarak film senaryosunda yer alan öpüşme ve açık seçik sahneleri senaryodan çıkarttı. Bu kısımlar değiştirildi ve başrollerin birbirlerini yanaktan öptüğü fotoğraflar çekildi. Filmin yapımcılığını Kadir Gülnahar yapıyor ve yönetmenliği ise Orçun Benli üstleniyor. Ver Kaç filmi vizyon için gün sayıyor. Film büyük bir merak konusu. Acaba kesilen senaryo sahneleri nasıl tamamlandı?Aslıhan Güner’in Çıkışı Sonrası Film Çekimleri Durdurdu!

15 Eylül’de vizyona girecek olan filmin senaryosundan Güner’in istediği üzerine öpüşme sahneleri çıkartıldı. Film ekibinin olumlu bir şekilde karşıladığı bu durum üzerine, Güner’in başrol arkadaşı Kenan Ece Güner’i yanağından öptü. Güner ise bu durumun üzerinde şöyle bir açıklamada bulundu; ‘’Ne açık seçik giyinirim, ne de öpüşme sahnesinde yer alırım. Kusuruma bakmayın’’ dedi. Bunun üzerine çekimleri durduran film ekibi, durumu olumlu karşılamış ve filmin senaryosundan öpüşme sahnelerini kesilmiş. Kendisine saygılı davranan film ekibine teşekkürünü de iletmiş.

Çift Arasında Yeni Bir Kriz Mi Yaşanıyor?

Güner’in bu çıkışının ardında bir kıskançlık krizinin olduğu da iddialar arasında. Güner 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan Mert Kılıç ile evlenmişti. Güner’in bu sahnelerine Kılıç’ın karşı çıkmış olabilme ihtimalli iddialar arasında. Pek çok evli ünlünün karşı karşıya kaldığı kıskançlık haberlerinden payını alan çift bakalım bu habere karşı nasıl bir açıklamada bulanacak. Set ortamında tanışan çiftin 4 senedir maşallah dedirtecek türden bir ilişkisi var. Aynı zamanda Güner pek çok dizisinde ve filminde sesini konuşturmuş bir oyuncu. Güzel bir sese sahip olan Güner set ortamlarında sesi ile ile Kılıç’ı etkilemiş. Sette üç kez düğün sahnesi çekerken Kılıç’a ‘’Balım’’ diye seslenen Güner’in gerçek hayatta da Kılıç ile evlenmesini ‘Mizansen’ olarak tanımlamıştı. Mutlu çifte bizlerde bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Vatan Şaşmaz ölümü hakkında.

Güncelleme: 31/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın