Ateş Böceği Yeni Fragman Yayınlandı: Barış Aldığı Radikal Kararların Arkasında Durabilecek Mi? | Fisilti.NET
Diziler

Ateş Böceği Yeni Fragman Yayınlandı: Barış Aldığı Radikal Kararların Arkasında Durabilecek Mi?

Sevilen dizi Ateş Böceği yeni fragman yayınladı yayınlamasına ama izleyicileri şoke edecek anlar yaşattı. Büyük bir ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu… Kurban bayramı sebebiyle yayınlanma günü ertelenen dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni fragmanıyla ekranlara bomba gibi geleceğinin habercisini veren dizi 7 Eylül Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde nelerin yaşanacağı ise büyük bir merak konusu.

Ateş Böceği Yeni Bölüm Ne Zaman?
Ateş Böceği yeni bölüm kurban bayramı dolayısıyla 7 Eylül Perşembe akşamı izleyicileri ile kavuşacak. Bomba gibi bir fragman ile ekranlarda yer alan dizinin yeni bölümü oldukça merak konusu. Peki, son bölümde neler yaşanmıştı? Barış Aslı’yı kendinden korumak için bir karar almıştı. Yalnız bu karar tahmin etmediği bir yıkama neden olmuştu. Okula olan inancını tamamen kaybeden Aslı’nın kararı, Barış’ı yeni bir sınavın içerisine sürüklüyor. Barış Aslı ile bu kadar yan yana olup ondan nasıl uzak durmayı başaracağını kara kara düşünmektedir. Barış’ın almış olduğu kararlar iki tarafı da yıpratacak mı? Barış ile ayrılacak mı? Barış’ın zor günler geçirdiğinin farkında olan Aslı ona yardımcı olmak ister. Barış ise bu durumda Aslı’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor fakat onu yakından korumakta istiyordur. Barış’ın aldığı radikal kararlar ikilinin yaşayacaklarını nasıl etkileyecektir? Her Perşembe ekranlara gelen dizinin yeni bölümü kurban bayramı nedeniyle ertelense de yayınlanan fragmana göre yeni bölüm bu bir haftalık boşluğu dolduracak gibi görünüyor.

Ateş Böceği Dizisi Oyuncu Kadrosu İle Büyülüyor

Sevilen Ateş Böceği dizisi oyuncu kadrosu ile de izleyenleri büyülüyor ve büyük övgüler alıyor. Başrollerinde Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in rol aldığı dizinin diğer oyuncuları arasında; Berkay Tulumbacı, Durul Bazan, Şebnem Dilligil, Seda Güven, Belma Canciğer, Tayra Bahar, Umur Yiğit Vanlı, Alicia Kapudağ, Çağrı Çıtanak, Derya Alabora, yer alıyor. Oyuncu kadrosunu gözden geçirince,  dizinin büyük bir hayran kitlesine sahip olmasına şaşırmamalı!

Adı Efsane dizisi final yaptı ayrıntılar için tıklayınız.

Güncelleme: 31/08/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın