Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? | Fisilti.NET
Diziler

Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Araya giren kurban bayramı dolayısıyla dizinin takipçileri yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediyorlar. Ekranın en sevilen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın her Pazar Kanal D ekranlarında hayranları ile kavuşuyordu. En son geçtiğimiz Pazar akşamı oynayan dizinin son bölümü ile reytinglerde galip geldi. Her bölümde bir tık daha izleyicilerini güldüren ve eğlendiren dizinin 7. Bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı da izleyicisi tarafından oldukça merak ediliyor? Peki, Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak?

Çocuklar Duymasın Yeni Fragman Merakla Bekleniyor

Çocuklar duymasın yeni fragman henüz yayınlanmadı. Araya giren kurban bayramı dolayısıyla dizinin yeni bölümü 10 Eylül Pazar akşamı izleyicisi ile kavuşacak. Fenomen dizi en son bölümüyle yine Pazar gününün en çok izlenen dizilerinden oldu. Her bölümde Taş Fırın Haluk ile gülüyor, Gönül ile Tuna’nın tatlı sevimli ilişkileri ile eğleniyoruz. Durum böyle olduğundan dolayı izleyiciler yeni bölümü iple çekiyorlar. Çocuklar Duymasın’ın son bölümü Total’de 4.54 reyting yüzde 14.71 izlenme payı ile, ABC1’de ise 4.12 reyting yüzde 13.74 izlenme payı ile, AB’de 4.51 reyting yüzde 15.50 izlenme payı ile rakiplerini geride bırakmıştı.Dizinin henüz 7.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Hafta içinde dizi yeni fragmanını izleyicisi ile paylaşacak.

Çocuklar Duymasın Dizisi Son Bölümde Yaşananlar

Çocuklar Duymasın dizisi son bölümünde izleyicisini yine kahkaha tufanına tutmuştu. Her seferinde fotoğraflarını eski usule göre bastıran Haluk ile dalga geçen Tuna çok büyük bir hüsranla karşılaşmıştı. Gönül ile olan düğün videoları ve fotoğrafları harddisk bozulması nedeniyle ortadan kaybolmuştu! Gönül’e nasıl hesap vereceğini bilemeyen Tuna, Taş Fırın Haluk’tan yardım istemiş ve beraber harddiski onarmanın bir yolunu aramışlardır. Gönül evlilik yıl dönümleri için düğün videolarını izlemek isteyince ise ortalık karışmıştı. Meltem ise Haluk’tan sosyal medyada birlikte olan bir fotoğraflarını paylaşmasını ve altına da güzel bir söz yazmasını istemişti. Taş Fırın Haluk’a ters olan bu durum karşısında Meltem tavrını iyice koymuştu. Selçuk’un ise eski karısı olan Mary, Türkiye’ye geri gelmiş ve Selçuk’un eski sevgilisini ortaya çıkartmıştı.

Ateş Böceği dizisi için tıklayınız.

 

Güncelleme: 02/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın