Aldatan Kadın Kendini Nasıl Ele Verir | Fisilti.NET
Genel

Aldatan Kadın Nasıl anlaşılır? Aldatan kadını ele veren detaylar

Genelde erkeklerin aldatmaya yönelik tetkitleri yazıldı cizildi. Erkeğin üzerinde kadın sac teli bulunuyorsa, telefonunda isimsiz numaralar varsa, belirli aralıklarda eve gec geliyorsa gibi bir çok durum erkeğin aldattığına delil olarak görülmektedir peki ya Aldatan Kadın belirtileri nelerdir?
aldatan kadın nasıl anlaşılır

Kadınlar erkekler gibi dikkatsiz degiller Aldatan bir kadını anlamak çok zor bir durumdur.Aslında aldatan kadın pikolojisi ile aldatan erkek piskolojisi arasında ciddi anlamda fark vardır aldatan kadın aslında kendini ele veriyor fakat erkeklerin bu durumu anlamaları için bir kadın gibi düşünmeleri gerekmektedir sinyalleri algılamaları gerekmektedir.Yazımızın devamında Aldatan kadın hallerinden bahsedeceğiz. Fakat eşiniz bunlardan birini ya da birkaçını yapıyorsa illa ki sizi aldatıyor demek değildir. Ama bu maddelerden hemen hepsini yapıyorsa o zaman şüphelenmek gerekir. İşte bunlardan birkaçı…

Bir kadın Fiziksel Görünümüne Dikkat ediyorsa..
Sevgiliniz yada Eşiniz daha önce fiziksel özelliklerine dikkat etmiyorsa bakımına özen göstermiyorsa ve aniden tırnaklarına, saçlarına, makyajına ve kıyafetine dikkat ediyorsa tehlike çanları sizin için çalıyor demektir. Size daha önceden bahsetmeden siyah olan saclarını bir anda sarıya boyuyorsa, esnek iç çamaşırları bol gecelikler yerine dantelli ve dar iç çamaşırları kullanaya başladıysa ve sıra dışı ucuk kacık tangalar almaya başlamışsa aldatmaya meğil etmiş olabilir.Zayıflamak için Diyet yapıyor ve spora başlamasıda aldatmaya yönelik bir sinyal olarak sayılabilir.

Kocasına Farklı Davranıyorsa

aldatan kadın davranışlarıBir yere giderken yada Dışarıya cıkarken neden daha çok şey paylaşmıyoruz birlikte fakit gecirmiyoruz yeni saç modelimi beğendin mi? gibi sorular yerine işiniz ile alakalı sorular yöneltiyorsa hayatınızda sizi mutlu edecek bir şeyin olup olmadıgını soruyorsa bunlarda aldatmaya yönelik sinyaller olarak sayılabilir.Sizin sağlığınızı olduğundan fazla önemsiyorsa, daha önce hiç fikir sahibi olmadığı konulardan söz açmaya başladıysa, sizinle daha sık seks yapıyorsa, ya da tam tersi siz seks yapmak istediğinizde sarılıp uyuyalım diyorsa, sık sık dalıp gidiyorsa, yanınızda cep telefona cevap vermemeye başladıysa ve sık sık mesaj alıyorsa bunlarda aldatma sinyalleri olarak görülür.

Aldatan Kadın Psikolojisi

Eğerki eşiniz sık sık hastaneye gitmeye başladıysa yada gecenin bir yarısı arkadaşım rahatsızlandı diyerek arkadaşına gitmeye başladıysa sizi sürekli ihmal etmeye başladıysa, sizin tanımadığınız yeni arkadaşlar edindiyse şüphelenebilirsiniz. Daha önceleri yaptığınız şeyleri begenirken artık beğenmiyorsa, aşırı derecede kıskançlık yapmaya başlamışsa, sürekli sizin onu aldattıgınızı söylüyorsa, eskisi gibi sizi öpmek yada sarılmak istemiyorsa eşiniz sizi aldatıyor olabilir.

Güncelleme: 03/09/17

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın