Kokusuyla Kadınların En Sevdiği Erkek Parfümleri | Fisilti.NET

Kokusuyla Kadınların En Sevdiği Erkek Parfümleri

Kadınların erkekte aradığı özellikler arasında fiziksel görünüş çok önemli bir yer edinmektedir. Fiziksel görünüş deyince doğal olarak hemen hemen herkesin aklına giyim tarzından saç ve sakal stiline kadar pek çok noktanın gelmesi söz konusu oluyor. Çok etkili etkenler olmasına rağmen bunların dışında bir de erkeğin kullandığı parfümün kokusu kadınlar tarafından en çok dikkat edilen noktalardan biri olmaktadır. En az giyim stili, konuşma, saç ve sakallar kadar kadının erkeğe ilgi duymasını sağlayacak olan koku ile ilgili mutlaka kadınları etkileyen parfümler tercih edilerek istenilen konunun kalıcı şekilde erkeğin üzerinde kalması sağlanmalıdır.

Hangi Tür Parfümler Tercih Edilmeli?

Kadınların erkeklerde fark ettikleri kokulara dikkat edildiğinde bunların bazı ortak özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Çoğu afrodizyak etkili parfümler olarak da bilinen kadınları etkileyen erkek parfümleri bu özellikleri ile erkeklerin çevrelerinden ilgi gören kişiler haline gelmesini sağlıyor. Bunun için öncelikle sıcak ve soğuk mevsimlere uygun şekilde parfümlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Parfümlerin tamamında erkeksi koku olarak tarif edilen kokunun yer alması bu parfümleri istenilen parfümler haline getiriyor. Ferahlatıcı hisse sahip olan menekşe, siklamen, biberiye, tonka tohumu, defne yaprağı, limon, odunsu kokular, misk, amber ve vanilya gibi kokular bu tür parfümlerde en çok kullanılan notalardan oluyor.

Sık Kullanılan Erkek Parfümleri
Kadınların rahatlıkla fark ettiği, erkeklerin sıklıkla tercih ettiği en az kokusu kadar kalıcılığı ile de dikkat çeken etkileyici erkek parfümleri en çok ilgi gören parfümlerden olmaktadır. Bunlardan birkaçını sıralamak gerekirse ilk sıralarda yer alan parfümlerden biri Carolina Herrera 212 Sexy Men oluyor. Bunun dışında Paco Rabanne 1 Million EDT, Bvlgari BLV Homme ve Tom Ford Men Noir en çok tercih edilen bu tür parfümlerden oluyor. Bunların dışında Calvin Klein tarafından üretilen One ve Euphoria Intense ürünleri de en çok sevilen erkek parfümlerinden olmaktadır. Özellikle yaz aylarında verdiği tazelik hissi ile rahatlatıcı ve maskülen karakteri de ön plana çıkarabilen Davidoff Cool Water da pek çok kişinin favorisi olan parfümlerden olmaktadır.

Yatak odası dekorasyonu hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 03/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın