İki Yalancı Dizisi Final Fragmanı Yayınlandı | Fisilti.NET
Diziler

İki Yalancı Dizisi Final Fragmanı Yayınlandı

İki Yalancı dizisi final bölümü ile pazartesi günü ekranlarda olacak. Dizinin final bölümü fragmanı yayınlandı. Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem’in başrollerini paylaştığı dizi 9.bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. Peki dizinin final bölümünde neler yaşanacak. Serkan kendisi ile ilgili tüm gerçekleri itiraf mı ediyor? Peki, Duygu bu gerçekleri öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek? İki yalancının öyküsü nasıl son bulacak? Dizinin hayran kitlesi tüm bu soruları yanıtlayacak olan final fragmanını iple çekiyordu. Fragman yayınlandı. Sıra dizinin final bölümünü izlemede.

İki Yalancı Yeni Fragman Finale Yakışıyor!

İki Yalancı yeni fragman yayınlandı fakat izleyicisi dizinin neden final yaptığını merak ediyor. Dizi reytinglerde beklediğini bulamayınca final kararı aldı. Pazartesi günü yayınlanacak olan İki Yalancı Final bölümüyle ekranlara veda edece. İki Yalancı’nın son bölümünde Serkan’a sığınan Duygu kafa karışıklığı yaşayınca Alp’e geri döndü ve ortalık karıştı. Duygu vicdan azabı çekmemek için Alp’ten ayrılmamış fakat bu ilişkilerini yeni bir çıkmaza sokacaktır. Güngör Bey’in anlattıklarını ve Alp2in hırçın davranışlarını düşünen Serkan ise Alp ile ilgili bilgi toplamaya devam ediyor. Bu arada da Duygu’yu Alp’ten korumak için de yakınında tutmaya çalışıyor. Seren Hanım’ın yardım istemesi üzerine Serkan’ın aşkı arasında kalan Duygu ne yapacağını bilmez bir şekilde Serkan’a sığınır. İkili birbirlerine zar zor karşı koyuyorlar. Peki, Duygu vicdan azabı çekmemek için Alp’e geri döndüğünde Serkan ve Duygu ilişkisi nasıl bir çıkmaza girecek?

İki Yalancı Yeni Bölüm Hayranların Sorularına Cevap Verebilecek Mi?
İki Yalancı yeni bölüm final bölümü olarak ekranlara gelecek fakat dizinin hayran kitlesi dizinin bitirilmesinden oldukça şikâyetçi. Başrol oyuncuların sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarına dizinin bitmemesi için yorumlar yapan hayran kitlesinin büyük bir hüzne uğradığı bir gerçek. Hayranlarına final yaparak üzen İki Yalancı, final bölümünde hayranlarının beklentilerini karşılayabilecek mi? Söylemiş oldukları yalanların ayaklarına bulaşması ile ayrılmak zorunda kalan Serkan ve Duygu aşkı imkânsız bir kara sevdaya dönüşmüştü. Birbirlerine âşık olduklarının farkına sonradan varan iki gencin başına gelmedik olayda kalmamıştı. Bakalım final ile bu aşkın sonuna ne olacak?

Çocuklar Duymasın dizisi hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 04/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın