Serdar Ortaç Hayranlarına Müjdeyi Verdi! | Fisilti.NET
Magazin

Serdar Ortaç Hayranlarına Müjdeyi Verdi!

Bayramın birinci günü Bodrum’da konser veren ünlü sanatçı Serdar Ortaç konserinde hayranlarına yeni albümünün de müjdesini verdi. Ortaç, aralarında Yıldız Tilbe’nin de bestelerinin yer aldığı albümünü bu ay içinde çıkartacağını bildirdi. Bodrum Pasha’da bayramın birinci günü sahne alan Ortaç, sevenlerine yine unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı. Sevilen şarkılarını söyleye Ortaç sahne almadan önce gazetecilerin sorularını da yanıtsız bırakmadı. Ortaç yoğunluktan dolayı bayramdan pek bir şey anlamadığını söyledi ‘’Kurbanımızı İstanbul’da kestik, ben gidemedim ama menajerimi gönderdim. Kurbanımızı gitti aldı, kestirdi. Orada tam olarak başında olamasam da ben inanıyorum yarı hayrı dokunuyordur, önemli olan niyet. Kurban kesene adanırken sen çalıştığın yerden onunla aynı anda o duayı ediyorsan hayrı sana illaki olur. 40 senedir de bana yaradı’’ dedi.

Babam Ölünce Evin En büyüğü Ben Oldum

Ortaç babası Mehmet Ortaç vefat ettikten sonra evin en büyüğü olan Ortaç tüm ailenin kendisini aradığını söyledi. ‘’Babam vefat edince evin en büyüğü ben olduğum için, ailemizin birçoğu arayarak benim bayramımı kutluyor önce. Bende annemin elini öpmeye gideceğim. Kardeşlerim şuan burada değiller ama bir ara bayram ziyareti yaparlar bana’’ dedi. Sağlığı hakkında ki soruları da yanıtsız bırakmayan ünlü sanatçı ‘’ Çok şükür ki sağlığım iyi. Eşim bana bakıyor, bende ona bakıyorum. Şimdilik bir sıkıntım, sorunum yok’’ şeklinde soruları cevapladı.

Ortaç ve Güzel Eşi Chloe Çocuk İstiyor!
Sahneyi jimnastik olarak gördüğünü söyleyen Ortaç, ‘’Sahne adeta bana bir jimnastik gibi geliyor. Yoksa ben bu kadar sağlıklı olamazdım. Bu yüzden çok şükür diyotum. Her zaman şükretmesini bildim. İnsan her ihtiyacı olduğunda şükreder ama ihtiyacın olmadığı zamanda şükretmen lazımdır. Başıma bir şey gelmeden önce şükretmeliyim ki başıma bir şey geldiğinde rabbim kabul etsin. Ben her sabah uyandığımda da şükrederim’’ dedi. Artık çocuk istediğini de söyleyen Ortaç ‘’Artık Chloe ile bir çocuk istiyoruz ama tabii ki bu işler nasip işi. Az kaldı artık vakit geliyor. 2018 belki uğurlu olabilir. Emin değilim tabii ki ama kısmet işi nasibi varsa bu dünyada gelir’’ dedi.

Filiz Aker’in veda mektubu. Ayrıntılar için tıklayınız.

Güncelleme: 04/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın