Biyografi

Esra Saraçoğlu Kimdir? Adnan Oktar`ın Son kediciği Esra Saraçoğlu`nu tanıyalım

Kedicik Esra Saraçoğlu kimdir, Kaç yaşındadır, Nerelidir, ne iş yapmaktadır Adnan Hocanın Kedicikleri olarak adlandırılan kızlardan biri olan Esra Saraçoğlu`nu tanıyalım..

Kedicik Esra Saraçoğlu Kimdir

Türkiye`nin Adnan Hoca`nın Kedicikleri olarak tanıdığı bir gurup güzel kızdan oluşan kedicikler mükemmbel fizikleri ve güzellikleriyle tanınmış simalar arasında yer almayı başarmışlardır. Sosyal medyanın Son kedicik ve Adnan Hoca`nın kim kardashian`ı olarak nitelendirdikleri Esra Saraçoğlu gercekte kim?

kedicik esra saraçoğlu kimdirDiğer Kediciklerin aksine Esmer olan Esra güzelliğinin yanı sıra son derece düzgün bir fiziğe sahip. İstanbul doğumlu olan kedicik halen istanbulda yaşamaktadır. A9 Tv ekranlarında Sunuculuk yapmanın yanı sıra istanbul tabanlı Devletgazetesi ve Kadıköygazetesi isimli internet sitelerinde Köşe yazarlığı yapmakta. İstanbul üniversitesi işletme bölümü mezunu olan Esra saraçoğlu son dönemlerde sosyal medya hesaplarında paylaşmış oldugu cesur fotoğraflarla bir anda bir çok internet sitesinde haber olmayı başardı.Bilindiği gibi Adnan Oktar`ın A9 Tv isimli televizyonunda Adnan oktar öncülüğünde bazı proğramlar yapılmaktadır. Gündeme Dair konular üzerine kendilerine has yorumlarının yanı sıra izleyicileri ekranda tutabilmek adına Cesur ötesi kıyafetlerle güzelliklerini sergilemektedirler.

Adnan Hoca`nın Kedicikleri denildiğinde akla ilk gelen uzun boylu geniş kalcalı iri gögüslü Guzel sarışın kadınlar Sarışın kediciklerden Gülşah Güçyetmez buna en iyi örnektir. Sosyal medya kullanıcılarının Adnan hocanın kim kardashianı olarak nitelendirdikeri Esra saraçoğlu`nun resmi sosyal medya hesapları aşagıda yer almaktadır.

Kedicik Esra Saraçoğlu Sosyal Medya Hesapları

Twitter: twitter.com/esrasaracoglu

instagram.com/esrasaracoglu_

Facebook.com/esra.saracoglu.10

Kedicik Esra Saraçoğlu Resimleri

Esra Saraçoğlu`nun Sosyal medya hesaplarında yayınladığı yürek hoplatan fotoğraflardan birkaçı.. Rsimlere tıklayarak büyütebilirsiniz..

Güncelleme: 05/09/17

Benzer Konular

Comments (3)

Bir Cevap Yazın